Global Jet

This topic contains 30 replies, has 17 voices, and was last updated by  philip_kowalski 3 years, 9 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 31 total)
  • Author

stefka
    Member

CV wyslać można zawsze- wszędzie
    w Polsce ma być jeden samolot dla jednego właściciela, który ma takie wymagania, więc robią przez agencję

sophie
    Member

@stefka dziękuje za odp 😉 masz może wiedzę jak wyglądają rozm kwalifikacyjne w takich liniach?

stefka
    Member

przypuszczam, ze na samolot w Polsce rozmowa trudna nie bedzie, pewnie ang i mierzenie 🙂
    co do innych prywatnych, to nie wiem z jakiego poziomu startujesz (masz jakies doswiadczenie)? i o jakie firmy konkretnie pytasz? bo tu jest duza roznorodnosc……

sophie
    Member

@stefka na ten moment szukam wszelkich informacji o global jet;) rekrutacja trwa od listopada więc jedno jest pewna mają duże wymagania;)

stefka
    Member

Global Jet rekrutuje zawsze
    to ze przejdziesz rozmowe (na ktora musisz leciec na swoj koszt do Genewy) nie oznacza, ze masz prace, to nie oznacza, ze w ogole jest jakas praca
    jestes na ich liscie i czekasz na odpwiednie otwarcie
    swojego czasu na tej liscie bylo ponad sto osob
    nie wiem jak wyglada to teraz, ale mysle ze sporo osob szuka pracy
    mozesz miec szczescie i dostaniesz prace zaraz, bo akurat Twoj profil bedzie pasowac na jakis samolot
    a mozesz czekac……
    wysylac CV mozesz zawsze
    jak Cie zaprosza – lecisz
    wracasz i szukasz dalej, a w miedzyczasie moze Global sie odezwie
    a moze znajdziesz gdzie indziej

Stefka, nie rozumiem jednego- piszesz, że trzeba lecieć na swój koszt do Genewy, zaś w ogłoszniu wyrażnie pisze, że rozmowa odbywa się w Warszawie, a później jest szkolenie za granicą. Więc kiedy miała by się niby odbyć ta rozmowa w Genewie?

stefka
    Member

agnieszk.1406i
    Ty mowisz osamolocie w PL
    a ja o firmie Global Jet ogolnie
    do samolotu z ogloszenia rozmowa odbywa sie na miejscu 🙂

Widzę, że jesteś zorientowana w temacie. Pracowałaś dla nich lub ew. byłaś na spotlkaniu rekrutacyjnym? 🙂

stefka
    Member

nie mam 170cm
    a w temacie jestem 🙂

czegosbrak
    Member

Jeden z klientów firmy Global ma takie preferencje co do stewardessy i w ostatecznosci on bedzie wybieral nie sugerując się tym co w cv tylko zdjęciem..
    Ciekawe co dalej 😉

Monet
    Member

do kogoś może już dzwonili?

Póki co, nie.

małpa
    Member

na facebooku agencji BlueBottle jest informacja, że już trzy osoby pracują dla GlobalJet w związku z tą rekrutacją

stjuardeska
    Member

czy ktoś wie coś więcej na temat tej firmy? Ktoś może zna kogoś kto tam pracuje?

Aneta
    Member

Ogłoszenie na pracuj.pl juz wygasło, skontaktowali się może z kimś? Coś wiadomo w sprawie rekrutacji do Global Jet?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up