LOT – Personel Pokładowy

This topic contains 326 replies, has 93 voices, and was last updated by  Krzychu-55 4 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 327 total)
  • Author

natalia
    Member

O praktykach niestety nic nie wiem. Na studiach dziennych bedzie Ci bardzo cieżko a nawet bedzie to niemożliwe gdyż ok.20-22 dni jest pracujących. W locie jak i w większości lini startują ludzie bez doświadczenia. Wymogiem jest angielski i przejście przez wszystkie etapy rekrutacji;)

Olga
    Member

Jest tu na tym forum ktos kto pacuje w zagranicznych liniach lotniczych i moglby przekazac pare informacji dla kandytów? intersuja mnie takz oprocz LOTu BA,AF i Enter Air .z góry dziekuje za odpowiedź.

Ist anyone here who works in the foreing airlinies and could say sotmething about working conditions for example in BA ( British Airways ) , Enter Air or in AF ( Air France ) ? share a piece of informations about own airlines ?
    Thank you for answears.

• This reply was modified 5 years, 2 months ago by  Olga.
    • This reply was modified 5 years, 2 months ago by  Olga.

Kiss-and-fly
    Member

bardzo polecam http://www.cabincrew.com – dowiesz się wszystkiego o wszystkim, włącznie z grafikami lotów, pensjami a także limitami wydatków na bluzki np w BA.

Olga
    Member

Dziekuje za odpowiedź 🙂

Magda
    Member

Witam wszystkich serdecznie,
    Od zawsze marzyłam o pracy jako stewardessa. Zastanawiam się, czy mając 31 lat mam jeszcze szanse pracy w tym zawodzie?
    Czytałam, że górna granica wieku to 30 lat…:( czy rzeczywiście większość lini tego wieku przestrzega?
    pozdrawiam

• This reply was modified 5 years, 2 months ago by  Magda.
    • This reply was modified 5 years, 2 months ago by  Magda.

kana
    Member

Witam,
    dzisiaj dzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę, czy ktoś może też dostał taki telefon?

Maciej
    Member

Cześć, a kiedy wysyłałaś zgłoszenie?

kana
    Member

Zgłoszenie wysłałam w marcu

Aguuusia
    Member

A bylas na tej rekrutacji majowej (koniec maja)? na jaki dzien zaprosili Cie na rozmowe jesli mozna zapytac?
    ps. rozmowa taka jeden na jednego czy open day? 😉

hannah
    Member

Kana do mnie też dzwonili. Dowiedziałam się, że szukają pracowników do jakiejś nowej linii, dla której LOT będzie firmą matką. No i że pracownicy musieliby zakładać własną działalność gosp. A tobie coś więcej powiedziano?

Aguuusia
    Member

hmmm, a w ogłoszeniu, które teraz wisi na stronie lotu jest, że zatrudnienie przez firme zewnetrzna- no a nie jest to to samo co wlasna dzialalnosc…… jest jakas jedna wersja wydarzen w takim razie?

kana
    Member

Nic więcej mi nie powiedziano , wiem tyle co napisanej jest tutaj. Co do firmy zewnętrznej, to zazwyczj zakłada się działalność i podpisuje kontrakt z taką firmą na wykonywanie pracy .
    Zaproszenie jest na 18 lipca.
    P.S. teraz większość zatrudnia w ten sposób 🙂

Juliet
    Member

Ja również otrzymałam telefon informacyjny. Rekrutacja dotyczy pracy w Lot (spotkanie 18.07). Informacje odnośnie warunków zatrudnienia będą przekazane na spotkaniu (wynagrodzenie, itp.)

• This reply was modified 5 years, 1 month ago by  Juliet.

veronique
    Member

Czy wszystkie osoby, które teraz otrzymały telefon z zaproszeniem to wysyłały zgłoszenie w marcu/kwietniu?
    Czy orientujecie się może czy jeśli ktoś brał już udział w rekrutacji dla LOTu, ale go nie wybrano to ma jeszcze jakieś szanse wysyłając CV?
    Z góry dzięki 🙂

Juliet
    Member

Ja wysyłałam zgłoszenie w marcu ale warto wysłać ponownie CV 🙂

Pozdrawiam 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up