LOT – Personel Pokładowy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 327 total)
  • Author
    Wenezuela

A LOT w ogóle ma bazę w Katowicach? Bo z tego co wiem w Krakowie już dawno nie i zdaje mi się, że jedyną bazą jest Warszawa. Ale nie mam pewności, więc oświećcie mnie jeśli jest inaczej 🙂

Wenezuela

O, dziękuję 😉

agnieszka.1406

A czy czasem na stronie lotu, gdzie można składać aplikację nie ma do wyboru bazy gdzie by się chciało pracować? Już nie pamiętam a wydawało mi się, że Katowice były ( mogę się mylić ) . Jeżeli faktycznie nie ma to szkoda – trzeba próbować w innych liniach.

Ola

Witam serdecznie,

nazywam się Ola i jestem świeżynką 🙂 Chciałabym się zapytać, czy jeśli składają Państwo CV do LOT’u czy ten życiorys jest w języku polskim czy angielskim? Pytam, gdyż aplikuję pierwszy raz i nie chciałabym od razu strzelić gafy.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

Alina

Lot ma bazę tylko w Warszawie, natomiast Eurolot już kilka w tym w Krakowie i Katowicach. Też złożyłam i czekam na kontakt, zaprzedałabym duszę diabłu żeby się tam dostać:P No ale pewnie wyjdzie jak zwykle;)

Beatrissse

Od kiedy Eurolot ma bazę w KTW?

Alina

ad./Ola/ Ja wysłałam CV w języku polskim.
    ad./Beatrissse/Nie ma, mój błąd tylko GDN,KRK i WAW

Imponderabilia

ja też wysłałam CV w j. polskim – macie może jakieś info jak to u nich wszystko wygląda: rekrutacja, zarobki itd (jeżeli temat już był to z góry sorki poproszę o link :)) słyszałam, że LOT ma słabą sytuację finansową i nie powiem, że się zdziwiłam jak zobaczyłam ogłoszenie o naborze ;d

osiczka

alina uwazaj by Twoje marzenia nie staly sie Twoim przeklenstwem!!! a duszy diablu nie dawaj nawet w zartach…. jak do kogos zadzwonia powiedzcie prosze ja zrobie to samo…. co do bazy tylko i wylacznie warszawa……

Carla Marisol Reyes

glupie pytanie – zjęcie powinno być paszportowe czy całej sylwetki?

Wenezuela

Wcale niegłupie, też się zastanawiałam 😉 Wysłałam w końcu całej sylwetki, bo zdjęcie twarzy mam wklejone w CV, a paszportowe – w skanie paszportu.

Carla Marisol Reyes

Dzięki Wenezuela, w takim wypadku zrobię podobnie 🙂

Ola

Czy wiedzą Państwo może do kiedy trwa rekrutacja?

Kiss-and-fly

@Ola – nie Państwuj nam tutaj;-)

Na stronie LOT napisane jest że na zgłoszenia czekają do 10 grudnia.

Ola

Wybaczcie, dla mnie to jest pierwsza rekrutacja, a Wy wydajecie mi się tacy doświadczeni stąd to Państwowanie 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up