LOT – Personel Pokładowy

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 327 total)
  • Author
    Raav
    Member

W tym momencie jest ogłoszenie na portalu Pracuj, że szukają pracowników. Zgłoszenia należy wysyłać do 15 lipca, więc masz czas:

http://www.pracuj.pl/praca/personel-pokladowy-warszawa,oferta;3483502

Aguuusia
    Member

Jak myslicie- bedzie to jakas atrakcyjna oferta czy taka slaba jak w eurolocie?

hannah
    Member

Ja coś czuję, że podobna do tej z eurolotu…

anneczkag
    Member

wysyłaliście list motywcyjny?

hannah
    Member

Ja nie wysyłałam, bo do mnie dzwonili w odpowiedzi na moją aplikację z marca. A wtedy nie chcieli żadnych listów…

Vanille
    Member

Czy ktoś wie o której godzinie jest spotkanie w piątek ? Mieli wysłać maila ale jeszcze go nie dostałam a muszę prace dostosować do spotkania.

Juliet
    Member

Z tego co pamiętam to o godz. 10.00 ma się rozpocząć spotkanie (najpierw informacje odnośnie warunków zatrudnienia a później dalsza część)

MissCC
    Member

Napisali, że spotkanie przesunięte na drugą połowę sierpnia…

Dominika
    Member

Jeśli aplikowało się przez pracuj.pl to nie było miejsca na wklejenie listu motywacyjnego…

veronique
    Member

Ja wysłałam list motywacyjny przez pracuj.pl. Po prostu wgrałam dwa dokumenty w sekcji “CV”

MIkolaj
    Member

Witam czy ktos sie wybiera z ok krk, ktw do waw na rozmowę LOTu? Jade samochodem moge wziac po drodze kogos 🙂 priv m:)

himka18
    Member

Idalia dostałaś maila z taką informacja? bo Pani, która do mnie dzwoniła zapewniała,że jeszcze mnie poinformują czy to spotkanie odbędzie się 18-tego. niestety nie dostałam, żadnego maila więc nie wiem czy w końcu to spotkanie jest jutro czy w sierpniu….

kana
    Member

Witam,
    ja również otrzymałam maila o przesunięciu terminu spotkania na sierpień.

Juliet
    Member

ja również otrzymałam maila odnośnie przesunięcia terminu (prawdopodobny termin to druga połowa sierpnia). Mają do nas dzwonić bądź wysyłać maile na początku sierpnia i wtedy poznamy dokładny termin…

Czy ktoś z tego forum studiował dziennie i jednocześnie pracował w LOT? Chciałabym za rok zacząć spełniać marzenia ale nie wiem czy studia mi w tym pomogą, czy też nie.

I co z osobami, które dostały się na początku roku? Już pracujecie?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up