LOT – Personel Pokładowy

This topic contains 326 replies, has 93 voices, and was last updated by  Krzychu-55 4 years, 3 months ago.

Viewing 12 posts - 316 through 327 (of 327 total)
  • Author

ikarus
    Member

Akurat w tej chwili szanse sa wieksze, bo ryanair otwiera 2 nowe bazy w PL: w GDN i WMI. Mozna skladac wnioski o przeniesienie tam. Nie wiem ja to wyglada z “newjoinersami”. Akurat w mojej bazie nie ma zainteresowanych, bo nikt nie chce pracowac za mniejsze pieniadze, ale jak napisalem wczesniej, rozni sa ludzie i ich potrzeby.

himka18
    Member

Czy to spotkanie rekrutacyjne, które miało zostac przełożone na drugą połowę sierpia odbyło się? Pani z LOT-u zapewniała,że powiadomi mnie telefonicznie o konkretnym terminie tego spotkania…ale nadal cisza…

Juliet
    Member

Czas leci a u mnie też cisza 🙁

Rekrutacji juz nie bedzie. Wszystko w Locie bylo ustawione. Spotkanie odbylo sie 18 lipca.

Juliet
    Member

Żartujesz????? Aż trudno uwierzyć w taką informację
    🙁 🙁

• This reply was modified 4 years, 8 months ago by  Juliet.

Takie dostalam informacje z glownego zrodla ktore tam pracuje. Niestety. Mnie tez jest przykro

Juliet
    Member

buuu….. To ja dzisiaj płacze 🙁

Skoro tak nienfair postepuja to chyba niewarto. Podobno oferta tez nieciekawa wiec…

Pytanie – ktoś dostał już odpowiedź od LOTu jeśli chodzi o grudniową ofertę pracy jako personelm pokładowy?

bartek52645
    Member

Jeszcze nie było odpowiedzi, może od stycznia

s86
    Member

Czy LoT wogole umieszczał informacje na temat takiej rekrutacji w ostatnim czasie??

Krzychu-55
    Member

czy dokogos sie odezwali?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up