LOT – Personel Pokładowy

This topic contains 326 replies, has 93 voices, and was last updated by  Krzychu-55 3 years, 8 months ago.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 327 total)
  • Author

veronique
    Member

Ja też mogę potwierdzić, że na razie rekrutują tylko spośród osób z doświadczeniem.

Nie wiem czy to prawda, ale dowiedziałam się, że w styczniu będą odzywać się do osób bez doświadczenia 🙂 Także trzeba wytrwale czekać 😛

ewelka06123
    Member

Podbijam:) W pierwszej kolejności będą dzwonić do ludzi z doświadczeniem, których przyjęli na sezon, ale kończy się im umowa. Po tym castingu będzie wiadomo ile osób potrzebują bez doświadczenia i do takich osób będą dzwonić na początku stycznia, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość 🙂 😀

• This reply was modified 4 years, 9 months ago by  ewelka06123.

bartek52645
    Member

Byle do stycznia ! :O

purser
    Member

Jak myślicie, co z osobami które zostały zwolnione początkiem tego roku? Szansa na powrót?

loook
    Member

ciekawe czy w ogóle do nas zadzwonią, czy wezmą już te osoby które dla nich pracowały.. bo mniejsze koszta.. już były szkolone.. mają badania pewnie aktualne itp..

veronique
    Member

Z tego co słyszałam, to część osób (tych z doświadczeniem) już została wybrana. Dla osób bez doświadczenia została jeszcze pula miejsc 🙂

majk
    Member

rekrutacja dla doświadczonych trwa.
    jutro kolejny etap.
    w styczniu będzie następna, spokojnie 🙂

Inactive
    Member

A wiadomo kiedy dokładnie w styczniu? Bo nie wiem jak planować wyjazdy.

Ksenia
    Member

Czy teraz rekrutują doświadczonych “przez” LOT 😛 czy ogólnie osoby z doświadczeniem cabin crew?
    Bo nie wiem, czy jest na co czekać 😉

majk
    Member

ogolnie doswiadczonych.
    chociaz sa osoby, ktore kiedys dla nich lataly 🙂

Ksenia
    Member

A to kiepsko 😛 dzięki:)

Tomek747
    Member

według informacji, które były podawane w mediach, na początku tego roku LOT zwolnił 40% personelu pokładowego… to są setki osób bez pracy. Zatem do stycznia, może faktycznie się odezwą choć w sumie łatwiej byłoby im przyjąć tych pozwalnianych, a z opowieści znajomych wiem, że LOT tak lubi robić.

Kiss-and-fly
    Member

@tomek747 – w żadnych mediach takiej informacji nie było, i nie ma. A wiesz czemu? Bo nie zwalniali CC (w ramach zwolnień grupowych). Nie warto rozpuszczać plotek nie weryfikując informacji,

Wildcat
    Member

Ja też czytałam że były zwolnienia ale w administracji, a personel pokładowy został bez zmian, chociaż wiele portali podawało co innego bo to wiadomo ciekawsze, lepiej sprzedające się info.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up