Monarch

This topic contains 11 replies, has 5 voices, and was last updated by  Erni 5 years ago.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

Radek
    Member

Monarch rekrutuje. Czy komuś udało się wysłać aplikację? Ja próbowałem chyba ze 3 razy i za każdym razem wyskakuje “500 internal error”, dostaję na maila potwierdzenie, że aplikacja została złożona, jednocześnie w sekcji “jobs applied” nie ma nic.

Z drugiej strony, czytam, że niektórzy złożyli aplikacje i mają / mieli już AD. Dziwne, nie sądzę, żeby problem występował tylko po mojej stronie.

Z innej beczki, przed wysłałem aplikacji za każde pytanie dostajecie punkty 0 lub 1. Zastanawiam się jaka jest logika tego przyznawania puntków, bo rozumiem, że 1 oznacza dobrze. Cokolwiek bym nie wpisał w pytaniach otwartych zawsze mam 0. Jak zaznaczam, że nie byłem nigdy karany i w szczegółach wpisuję “N/A” (dokładnie tak jego sobie życzą) to też dostaję 0. 😛

Ktoś się połapał z ich systemie czy to po prostu należy zignorować?

Kiss-and-fly
    Member

gdzie Ty znalazłeś ich ogłoszenie jakieś o.O?

purser
    Member

pewnie tutaj : http://www.monarch.co.uk/jobs/cabin-crew 😉
    jak dla mnie trochę za dużo wydatków na start.
    kiss-and-fly, latasz gdzieś?

Radek
    Member

Kiss-and-fly, normalnie na bieżąco staram się sprawdzać ogłoszenia o wolnych miejscach. Często korzystam ze strony http://www.careerintravel.co.uk/cabin-crew-latest-jobs.htm. Monarch akurat był mi znany.

Xaver, proszę Cię, dużo wydatków… Trudno się załapać na cabin crew, więc jeśli marzysz o tej pracy to nawet 200 funtów (w najgorszym wypadku) nie znaczy nic, jeśli masz już gwarancję zatrudnienia. To nawet nie jest tydzień Twojej pracy…

Kiss-and-fly
    Member

No ale na stronie Monarcha nie ma info o żadnych naborach:(
    Co do wydatków to niestety trzeba je wszędzie ponosić – obojętnie czy musisz dojechać do Warszawy, Krakowa na rekrutacje, czy w tym wypadku do Londynu;-) Tam przynajmniej więcej zabawy hehe

Radek
    Member

Rekrutują, wystarczy zajrzeć do sekcji kariera.

purser
    Member

Radek, mialem na mysli wydatki o ktore Cie prosza na start. Oplata za ID? Wydatki jak najbardziej ale za badania itd. Jak slysze o kosztach za szkolenie i mundur to az przykro…
    Latam jako szef pokladu.

Radek
    Member

Ooo, Xaver to jestem bardzo zainteresowany, gdzie latasz jako szef pokładu?

Nie wykluczam, że ja czegoś nie doczytałem, ale nie słyszałem, że Monarch pobiera opłatę za trening. Opłata za CRC jest dla mnie normalna, jedne firmy sponsorują, inne nie, bo prawda jest taka, że to tylko w Twoim interesie jest udowodnić im, że nie byłeś karany. Podobnie jest z ID.

Załapać się do Monarcha to już sukces, a te nawet 150 Ł za ID to formalność to przejściu rekrutacji.

purser
    Member

Moja pierwsza linia, Wizz. Pewnie i masz racje, zwrot kosztow po podpisaniu umowy itd.

Erni
    Member

Hi Wam Wszystkim!!!!!
    Dostalem prace w Monarch Airlines:) Czekam na date treningu :))) Nie poddawajcie sie, a napewno kiedys sie uda.Kazda linia szuka kogos odpowiedniego dla Nich. DO 2:1 doszlo 7 osob z 11,a prace dostala nas 3ka :))))
    Pozdro

Jola
    Member

Gratulacje! Gdzie byłeś na rekrutacji? Możesz napisać jak to wszystko wyglądało? Ile trwało?

Erni
    Member

Hey Jola,
    Dzieki wielkie! Bylem na Gatwick. zaczelismy o 9’30. Na wejscie sprawdzanie wzrostu,pozniej test; 56 pytan i 30 minut,wiekszosc zadania otwarte z matematyki angielkiego,geografi,wiedza ogolna, o Wielkiej Brytani. Po tym etapie wysylaja do domu,tym ktorym sie nie udalo…pozniej zadania w gropach,bardzo fajne i smieszne. Przerwa na lunch no i 2;1 🙂
    A co zaprosili Cie??
    Powodzonka

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up