Najbliższe rekrutacje w Polsce

This topic contains 54 replies, has 33 voices, and was last updated by  Katarzyna 4 years, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author

Marta :)
    Member

Właśnie, ktoś wie, czy zapowiadają się jakieś w najbliższym czasie? 🙂

miraMe
    Member

oto jest pytanie:)

Lotka
    Member

sądzę, że b. późną jesienią i zimą:)

gagaton89
    Member

czy jest możliwość dostania pracy w Polsce ze średnią znajomością angielskiego?? czy tylko biegle władajacy ang mają jakieś szanse??
    i jak to wygląda na polskich rektutacjach…?czy scenki, rozmowy są tylko po ang? będę wdzięczzna za odp bo nie mogę tego nigdzie znaleźć na forum

Do najbliższych rekrutacja ponad pół roku, więc nie zadawaj takich pytań, tylko bierz się za naukę, skoro masz średnią znajomość języka to pół godziny codziennie i do wiosny będzie biegła…

Owszem, niektórym się udaje ze znajomością języka poniżej krytyki, nie będę tu cytować niektórych wypowiedzi które miałam okazję słyszeć po angielsku ze strony naszych stewardess… ale masakra to mało powiedziane. Można i tak, ale po co robić z siebie idiotę i przynosić wstyd nie tylko sobie, ale i firmie i ojczyźnie…

gagaton89
    Member

heh:) no mi pojechałaś po ambicji;) a serio to nie zamierzam sie nie uczyć i liczyć na fart tylko jestem świadoma,ze mój angielskie na pewno nie bedzie tak płynny jak osoby po filologii czy takiej, która na codzień posługuje się językiem… dużo gadam po ang ale niegramatycznie niestety;/
    poza tym dziś wpadłam na genialny pomysł,zeby i mojego narzeczonego nakłonić do tej pracy:) on kocha zwiedzać, jest pilotem wycieczek dla dzieciaków ale ni ząb nie zna ang…tylko średnio rosyjski;/

a idąc dalej do jakich lini u nas dobrze jest startować??

chcę zrezygnować ze swojej obecnej pracy i przyłożyć się do zostania CC i tak się zastanawiam jak to w Polskich liniach wygląda… czy potrzebne jest zamieszkanie gdzieś indziej czy jak wynajmuje mieszkanie w Warszawie to bedzie ok… i jak to wygląda z dniami wolnymi…i ogólnie wszystko…

błagam o to by mnie nie skrytykowac tylko łopatologicznie napisać krok po kroku:) będę naprawdę wdzięczna:D

Natalia
    Member

Zapomnij.

gagaton89
    Member

heh… dzięki za krótką i jakże szczerą odpowiedź…

Ja na podstawie swojego krótkiego doświadczenia w polskich czarterach powiem że średni poziom angielskiego nie jest porywający… rekrutacje są w wielkiej mierze po polsku, scenki po angielsku są banalne, np. powiedz otyłemu pasażerowi że nie może siedzieć przy wyjściu awaryjnym, nie sprawdza to ani słownictwa, ani gramatyki… przeważnie nie ma też testów z języka. Także osoba ze średnim poziomem spokojnie da radę, ale później jak przychodzi co do czego i trafi się na obcokrajowców to może być różnie. A co do nauki angielskiego, polecam Supermemo, można się wiele nauczyć samemu! Bardzo fajny program i niedrogi.

Jedyną linią w Polsce do której rekrutacja jest w całości po angielsku jest chyba Travel Service.

gagaton89
    Member

super:) dziekuję Ci Happy:) biorę się za siebie z angielskim, wagą i pływaniem:) myslę,ze już na jesieni będzie dużo lepiej:) gdzie najlepiej szukać ofert pracy do Polskich linii??
    Sama już długo latasz, dla jakich linii??

Najlepiej na forum, wszystkie oferty tu trafiają… a poza tym bezpośrednio na stronach linii lotniczych w zakładce kariera… w Polsce działają: Enter Air, Travel Service, Bingo, Small planet, Eurolot, Lot… rekrutacje przeważnie odbywają się na wiosnę.

Marta :)
    Member

<cite>@gagaton89 napisał(a):</cite>
    czy jest możliwość dostania pracy w Polsce ze średnią znajomością angielskiego?? czy tylko biegle władajacy ang mają jakieś szanse??
    i jak to wygląda na polskich rektutacjach…?czy scenki, rozmowy są tylko po ang? będę wdzięczzna za odp bo nie mogę tego nigdzie znaleźć na forum

co do języka angielskiego: engvid.com

do osłuchania: ted.com

Szczerze POLECAM KAŻDEMU! 🙂

SkJuliet01
    Member

Wie ktoś coś o najbliższych rekrutacjach jeszcze w tym roku? Mi sie coś obiło o uszy o Wizzie, ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie

Arthur
    Member

Z tego co mi wiadomo 9th Oct. jest rekrutacja do Ryanair.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up