Nesma Airlines

This topic contains 13 replies, has 9 voices, and was last updated by  Emilia 7 months, 2 weeks ago.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author

Hej czy ktoś z Was pracuje lub zaczyna pracę dla lini lotniczych NESMA AIRLINES ??

Mart
    Member

Chyba nikt się nie odważył jednak 😀 dziwnie to wygląda jak oni piszą po 10 emaili żeby przyjść i przyprowadzić koleżanki ze sobą…

Też jestem ciekawa kto się odważył z nimi pracować. Alicja, napisz proszę jak na prawdę wygląda oferta, bo mi agencja obiecywała miliony monet, a okazało się, że nawet nie mają płatnych urlopów.

Wiem że jest miesiąc urlopu alejeszcze nie wiem czy płatny czy nie
    Można zarobić około 10tys PLN zależy też ile godzin wylatasz
    Umowę podpisujesz na dwa lata a jeśli zerwiesz wcześniej to jesteś zobowiązana płacić za szkolenie

ewelina
    Member

Ja dostałam się i rownież siec waham. Bardzo dziwna firma, ale rekrutacja prowadzona przez firmę zewnętrzna bardzo profesjonalna. Mi mówili ze jesli zrezygnuje wcześniej to nie ponoszę żadnych kosztów. A czy jest ktoś się zdecydował albo wie dużo więcej ?

Cześć. Czy któraś z Was moje miłe się zdecydowała? Ja się zdecydowałam ale trochę mnie przeraża przepływ informacji 🙁

syl-kor
    Member

Czesc, wyslalam ostatnio cv dla KM Flightresearch. Poszukuja podobno 50os dla lini lot.Nesma. Zadzwonil rekruter, szukaja osob na roczny kontrakt. Prawdopodobnie teraz 01.wrzesnia maja zorganizowac Recruitment Day w Warszawie w Mariocie. Czekam na maila z potwierdzeniem dat. Rekruter Mahomed poki co kontaktuje sie ze mna poprzez smsy. Ktos sie wybiera?

Sara
    Member

Cześć syl-kor, również biorę udział w tej rekrutacji – czy rekruter powiedział Ci wprost o tym, że to rekrutacja do linii lot. Nesma? Bo z informacji, które bezpośrednio uzyskałam i mojego researchu wynika, że to raczej rekrutacja do Flydeal z siedzibą w Arabii Saudyjskiej.

• This reply was modified 1 year ago by  Sara.

Ja się wybieram, dziś dostałam zaproszenie 🙂 Ale to nie Nesma, tylko tak jak pisze Sara Flyadeal 😉

Sara
    Member

@barbara Nocun – znasz jakieś szczegóły odnośnie rekrutacji, jak będzie przebiegać? lub jakieś inne info?

syl-kor
    Member

hej, Macie racje to nie Nesma jak pisalam wczesniej a Flydeal. Moj blad. Ja poki co czekam na maila z potwierdzeniem rekrutacji. Poki co jesli o mnie chodzi P.Mohamed milczy;) Barbara a na jaki termin masz rekrutacje?

syl-kor
    Member

Tez dostalam zaproszenie?do zobaczenia w Mariocie. Moze ktos sie wybiera ze slaska?

1 września 🙂 Ja z Wawy 😉

Emilia
    Member

Dziewczyny uważajcie…….. Ja byłam na rekrutacji z wieloma sympatycznymi dziewczynami. Do części z nas się odezwali i wysłali Job Offer – w tym do mnie. Mieli się skontaktować z końcem marca 2017 skontaktowali na koniec kwietnia. Praca miała ruszyć w ciądu 2-4 tyg. Ja się nie zdecydowałam (dostałam inną fajną robote) ale 3 moja koleżanki z rekrutacji się zdecydowały – DO DZIŚ ŻADNA NIE PRACUJE. Podpisały umowy i wiadomo czekały na bezrobociu aż szanowna Nesma się odezwie. Większość zrezygnowała po 4-6 mc. wiadomo. Ok rekrutacja super profesjonalna, polskie biuro niby pomocne a tak urządziło.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up