Nordica

This topic contains 15 replies, has 4 voices, and was last updated by  Flyjasmin 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author

frousie
    Member

Czy ktoś może współpracuje już z Nordicą i mógłby trochę więcej powiedzieć jak wygląda szkolenie oraz potem system pracy? I czy jest ktoś kto dostał maila z informacją o szkoleniu 5 lutego?

dott
    Member

Ja dostałam takiego maila, jestem już po rozmowie. Mają mi dać znać dzisiaj jaki będzie wynik, jak na razie cisza…

frousie
    Member

U mnie dokładnie tak samo! Czekam i czekam. A wiesz może czy wszyscy mają dostać maila czy tylko ci co mają pozytywny wynik

dott
    Member

UFF! Cieszę się, że nie jestem sama! Czekam od samego rana jak na szpilkach. Na koniec rozmowy powiedziała dokładnie, że w piątek napiszą do mnie maila z informacją czy jestem zatrudniona czy nie. Czyli powinni się skontaktować niezależnie od wyniku

frousie
    Member

No mi mówiła, że jeszcze dzisiaj ma rozmowy, więc pod wieczór da znać. Ale myślałam, że to będzie koło godziny 17-18, a teraz w Tallinie jest już 20.. Ale jak mają dać znać wszystkim to dobrze

dott
    Member

W takim razie czekamy, daj znać jak już będziesz coś wiedzieć 😉

frousie
    Member

Chyba się do poniedziałku nie doczekamy, bo coś nie sądzę, żeby w weekend rozsyłali ;/

frousie
    Member

odzywali się coś?

dott
    Member

Do mnie nic.. Trochę słabo z ich strony

frousie
    Member

no nic.. jak do jutra nie napiszą to napiszę do P. Sonji maila. Trochę mnie to dziwi, bo wiem, ze im zależy na czasie. szkolenie już za 2 tygodnie a jescze badania muszą zrobić kandydaci, bilety trzeba załatwić..

frousie
    Member

napisałam dziś o 7 rano maila i nadal cisza.. bardzo głupio z ich strony

dott
    Member

dalej bez odzewu? zostały niecałe dwa tygodnie..

frousie
    Member

Dostałaś wiadomość od Sonji? Ja tylko wiadomość z pozytywnym wynikiem i od tego czasu cisza

dott
    Member

Ja tak samo. Czekam na szczegóły już prawie tydzień ;p

gieee
    Member

Lata może ktoś z was dla Nordica? Jakie są warunki, zarobki oraz jak wygląda grafik? Dużo lotów z Polski? Przyjmują ludzi z doświadczeniem? Dzięki za odpowiedź 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up