Norwegian

This topic contains 28 replies, has 14 voices, and was last updated by  Kasia 5 years, 5 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author

mateusz
    Member

Linie lotnicze:
    Norwegian

Stanowisko:
    Cabin Crew

Termin składania aplikacji:
    27.01.2013

APLIKUJ

Ok, aplikacja została wysłana ;]

teraz tylko czekać na odpowiedź

Alina
    Member

też wysłałam i zrobiłam ichniejszy test, na razie cicho sza;p

Marianka
    Member

mi w sumie przyslali 3 testy do zrobienia on-line i narazie bez decyzji.

bartek52645
    Member

Ja również dostałem trzy testy, czekam na odpowiedź :O

hejho
    Member

i jak tam wyniki?
    test są z predyspozycji do zawodu?

bartek52645
    Member

Juz dostałem odpowiedź, że dziękują za czas poświęcony testom, wspaniałe cv bla bla ale w tym momencie mają tak dużo kandydatów, że będą rekrutować tylko tych z doświadczeniem :] gdzie tu sprawiedliwość 🙁

hejho
    Member

sprawiedliwość to podobno dopiero po śmierci a i tego pewna nie jestem 😉 dzięki za info, biorę się za testy 🙂

bartek52645
    Member

Można jeszcze raz aplikować więc jeszcze raz trzeba spróbować.
    Hejho znasz skandynawski język ? :O

hejho
    Member

nie jest wymagany 😉

gotan
    Member

a to ciekawe, bo w wymaganiach masz napisane, że płynna znajomość norweskiego lub innego skandynawskiego języka
    ja znam tylko podstawy, więc raz mnie odrzucili, a raz napisali, że mam dalej się uczyć i jak już się płynnie nauczę to rozważą ponownie moją aplikację

Mateusz
    Participant

no właśnie, dziwne by to było. To trochę tak jak by pracować w LOT nie znając polskiego 🙂 lub w air france bez znajomości francuskiego albo jeszcze w lufthansie nie znając niemieckiego 🙂

hejho
    Member

jeszcze dziwniejsze jest zatem to, że koleżanka nie znając norweskiego jest u nich szefową pokładu..same dziwy 😉

No, ale chyba w London Gatwick? Norwegian otwierał tam bazę niedawno. Ale ta rekrutacja jest już dawnooooooo zakończona, teraz trwa jeszcze rekrutacja do baz skandynawskich i tam oczywiście trzeba znać język.

bartek52645
    Member

Raczej na Gatwick, w Oslo nie ma ani jednej osoby bez znajomości skandynawskiego języka.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up