Oman Air

This topic contains 62 replies, has 38 voices, and was last updated by  Paulina Emilia 10 months, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 63 total)
  • Author

Katarzyna
    Member

już nie ma tego ogłoszenia?:O kurcze chcialam aplikować:(

Paulina
    Member

Cześć. Oni zmienili datę assesemntu na 28.06, może przez to zniknęło..nie wiem, ale może niebawem wygenerują nowe, skoro i tak prawie msc jest do spotkania:)

Alexandra
    Member

W ogłoszeniu o tym mowy nie ma, ale pewnie dolna granica wieku – 21 lat? 🙂

Kasia
    Member

Hej @paulina! Skąd ta informacja o zmianie terminu? 🙁

Hej! Dostałyście już może maila z informacją dotyczącą szczegółów spotkania 28/06? Pozdrawiam!

Aneta
    Member

Ja jeszcze nie .

veronique
    Member

Ja też nie.

Oldżi
    Member

Czy wybiera się ktoś na rozmowę 28.06 w Warszawie?

Cześć 🙂 Ja się wybieram:) Pozdrawiam!

Flywing
    Member

https://www.facebook.com/groups/1626086101012011/ Hej dziewczyny, zorganizowałam dla nas grupę, dla osób które przeszły rekrutacje dodawajcie się 🙂

Gosia
    Member

hej ! wiecie może czy aparat ortodontyczny dyskwalifikuje w Oman Air?

Katarzyna
    Member

Trochę będzie mnie kosztować ten wyjazd do Warszawy, ale chcę zobaczyć jak dużo mi brakuje do arabskiego ideału. Chyba nie ma się co przygotowywać na tę rekrutację, oni mają swoje kryteria i albo się im spodobamy, albo nie. W tydzień nie da się za wiele schudną, przytyć, zapuścić włosy etc.

• This reply was modified 2 years, 4 months ago by  Katarzyna.

Karo
    Member

czy ktoś ze śląska jedzie dzisiaj/jutro do Warszawy na rekrutację do Oman Air?

Latam A380
    Member

Hej!
    Czy tak jak napisała Aneta w ofercie pracy Oman Air oferuje:
    Początkową pensję w wysokości 1500 Euro tax free (szansę awansu oraz wzrost pensji po ukończeniu okresu próbnego)???
    Czy jest to prawdą?
    Czy te 1500 Euro to jest tzw basic salary, do której dochodzą jeszcze pieniądze za wylatane godziny w miesiącu?
    I ile trwa okres próbny czy zaczyna się on Date of Join czy od ukończenia szkolenia?

Jeśli te 1,500 Euro to basic to na prawdę nieźle płacą…
    Dla porównania Emirates proponuje Basic Monthly Salary: Grade II (Economy Class)
    AED 4220/month, co się równa dokładnie 1000 Euro przy dzisiejszym kursie Euro

veronique
    Member

Jestem bardzo ciekawa jakie w końcu zarobki linie Oman Air oferują, bo na ten temat były mówione różne opinie.
    Ja za dwa tygodnie dołączam do tych linii, więc przekonam się na własnej skórze 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up