Open Day Emirates Katowice 13/07/2018

This topic contains 7 replies, has 3 voices, and was last updated by  Magdalena 1 month, 1 week ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Ania
    Member

Cześć 🙂

Czy ktoś z Was wybiera się na OD w Katowicach 13/07/2018?
    To już za kilka dni, a na stronie EGC jeszcze nie podano lokalizacji.

Pozdrawiam,
    Ania

Magdalena
    Member

Hej! Byłaś na tych dniach otwartych w Katowicach? Pytam, bo wiem, że od stycznia zmieniła się rekrutacja i najpierw podobno trzeba przejść interview online zanim zostanie się zaproszonym na OD

Piotr
    Member

Mam znajomych, którzy tam byli i z tego co wiem, to nie ma takiego wymogu. Na OD przychodzisz z cv i zdjeciami, to wszystko 😉

Magdalena
    Member

Tak? Kurcze, bo strasznie mieszają na tej ich stronie. Jest tam napisane, że z racji tego, że strasznie dużo jest kandydatów, to zmienili proces rekrutacji w ten sposób, że najpierw trzeba się zarejestrować na stronie, przeprowadzają z Tobą online rozmowę, na zasadzie nagrania się przed kamerą i dopiero jak się przejdzie ten etap to zapraszają na open day. Zdziwiłam się, bo wiem, że nigdy tak to nie działało i nie wiem czy to kwestia tego, że to się zmieniło jakoś ostatnio, czyli np. po open day w Katowicach, czy od stycznia tego roku. A dzwoniłam na infolinię do Warszawy, to oni z racji tego, że zajmują się inną działką w Emirates, lotami itd to nie są doinformowani w kwestii rekrutacji i mówili, że zostali przeszkoleni w ten sposób, że jeżeli ktoś dzwoni do nich w sprawie rekrutacji to mają odesłac na stronę internetową Emirates. A szczerze mówiąc to troche na tej stronie jest takie masło maślane :D.
    A mógłbyś mi powiedzieć ile takie OD trwają? Bo z tego co ja wiem z różnych źródeł to zawsze trwały dwa dni, a na stronie jest, żeby zarezerwować sobie jeden cały dzień, a nie wiem jak wygląda to w praktyce 🙂

Piotr
    Member

Zależy ile ludzi. W katowicach trwało to jeden dzien

Magdalena
    Member

Ok, super 🙂 a nie wiesz czy najpierw rejestrowali się na stronie emirates?

Piotr
    Member

Nie trzeba 😉

Magdalena
    Member

Dziękuję za pomoc 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up