Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 615 replies, has 187 voices, and was last updated by  Lukasz88 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 616 total)
  • Author

Gordon
    Member

Ja dostałem że aplikacja została otwarta ale to nic nie daje

Aleksandra
    Member

Potwierdzam, lot odzywa sie mailowo i nie robi rekrutacji dla jednej osoby. Ostatnio były 2 tury po 20 osób 😉

klaudia932
    Member

Hej, czy po otrzymaniu wiadomości od pracuj.pl z informacją o doręczeniu CV do pracodawcy mieliście w załączniku napisane zdjęcie ,ponieważ u mnie pojawiło się tylko CV, skan dowodu oraz matura?

Joanna
    Member

Klaudia – u mnie to samo, brak zdjęcia.

Magdalena
    Member

Dostałam właśnie mail z zaproszeniem na rozmowę 27 sierpnia. Ktoś jeszcze?:)

Joanna
    Member

Kiedy wysyłałaś do nich aplikację?

Magdalena
    Member

9.08

Gordon
    Member

Znasz kilka języków, masz już może doświadczenie? Pochwal się co wpisalas że Cię wybrali do grona szczęśliwcow?

mateusz
    Member

cześć wszystkim !

a czy może ktoś wie kiedy następna rekrutacja…pewnie to “tajemnica”, ale może ktoś się orientuje? ma jakąś wiedzę… jak często rekrutują do PLL LOT?

Karina
    Member

Ja dzisiaj wysłałam aplikację, teraz czekam na maila 🙂

• This reply was modified 1 year, 9 months ago by  Karina.

mateusz
    Member

ja niestety nie mogę, bo nie ma mnie jeszcze w Polsce. Wracam 20 września więc raczej w tej rekrutacji nie mam szans.

Kinga
    Member

Ja również dostałam zaproszenie na rozmowę 27 sierpnia 😉

Lulu
    Member

Ja też dostałam zaproszenie na 27 sierpnia 🙂 Ktoś wie jakie są warunki pracy w LOT?

Dominik
    Member

Czy ktoś z osób, które miały problem w aplikacji z plikiem zawierającym zdjęcie dostał zaproszenie?

Kamil
    Member

<cite>@magdalenam napisał(a):</cite>
    Dostałam właśnie mail z zaproszeniem na rozmowę 27 sierpnia. Ktoś jeszcze?:)

<cite>@kingulska napisał(a):</cite>
    Ja również dostałam zaproszenie na rozmowę 27 sierpnia 😉

<cite>@domin05 napisał(a):</cite>
    Czy ktoś z osób, które miały problem w aplikacji z plikiem zawierającym zdjęcie dostał zaproszenie?

Pochwalicie się, co wpisaliście w CV (języki, doświadczenie, wykształcenie), iż zostaliście zaproszeni na rozmowę? 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up