Personel pokładowy – PLL LOT

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 747 total)
  • Author
    Gordon

Ja dostałem że aplikacja została otwarta ale to nic nie daje

Aleksandra

Potwierdzam, lot odzywa sie mailowo i nie robi rekrutacji dla jednej osoby. Ostatnio były 2 tury po 20 osób 😉

klaudia932

Hej, czy po otrzymaniu wiadomości od pracuj.pl z informacją o doręczeniu CV do pracodawcy mieliście w załączniku napisane zdjęcie ,ponieważ u mnie pojawiło się tylko CV, skan dowodu oraz matura?

Joanna

Klaudia – u mnie to samo, brak zdjęcia.

Magdalena

Dostałam właśnie mail z zaproszeniem na rozmowę 27 sierpnia. Ktoś jeszcze?:)

Joanna

Kiedy wysyłałaś do nich aplikację?

Magdalena

9.08

Gordon

Znasz kilka języków, masz już może doświadczenie? Pochwal się co wpisalas że Cię wybrali do grona szczęśliwcow?

mateusz

cześć wszystkim !

a czy może ktoś wie kiedy następna rekrutacja…pewnie to “tajemnica”, ale może ktoś się orientuje? ma jakąś wiedzę… jak często rekrutują do PLL LOT?

Karina

Ja dzisiaj wysłałam aplikację, teraz czekam na maila 🙂

• This reply was modified 3 years, 9 months ago by Karina.
    mateusz

ja niestety nie mogę, bo nie ma mnie jeszcze w Polsce. Wracam 20 września więc raczej w tej rekrutacji nie mam szans.

Kinga

Ja również dostałam zaproszenie na rozmowę 27 sierpnia 😉

Lulu

Ja też dostałam zaproszenie na 27 sierpnia 🙂 Ktoś wie jakie są warunki pracy w LOT?

Dominik

Czy ktoś z osób, które miały problem w aplikacji z plikiem zawierającym zdjęcie dostał zaproszenie?

Kamil

<cite>@MagdalenaM napisał(a):</cite>
    Dostałam właśnie mail z zaproszeniem na rozmowę 27 sierpnia. Ktoś jeszcze?:)

<cite>@Kingulska napisał(a):</cite>
    Ja również dostałam zaproszenie na rozmowę 27 sierpnia 😉

<cite>@domin05 napisał(a):</cite>
    Czy ktoś z osób, które miały problem w aplikacji z plikiem zawierającym zdjęcie dostał zaproszenie?

Pochwalicie się, co wpisaliście w CV (języki, doświadczenie, wykształcenie), iż zostaliście zaproszeni na rozmowę? 😉

The topic ‘Personel pokładowy – PLL LOT’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up