Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 707 replies, has 208 voices, and was last updated by  Małgorzata 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 708 total)
  • Author

Kinga
    Member

Jasne 😉
    Z języków angielski, moje doświadczenie to praca w kilku sklepach, agroturystyce i bardzo dawno temu jako hostessa chwile. Co do wykształcenia, to ukończyłam liceum o profilu humanistyczno – filologicznym, plus studiowalam dyplomacje europejską chwile czasu i to tyle, także cv jak cv ;D

Kinga
    Member

<cite>@domin05 napisał(a):</cite>
    Czy ktoś z osób, które miały problem w aplikacji z plikiem zawierającym zdjęcie dostał zaproszenie?

Ja dopiero sprawdziłam i u mnie nie załadowało się zdjęcie i również nie dostałam zaproszenia a mam doświadczenie.

Karina
    Member

Wysłałam aplikację 17 sierpnia i do tej pory nie dostałam maila potwierdzającego jej otwarcie 🙁

Joanna
    Member

Czy komukolwiek załadowało się to zdjęcie??

Sara
    Member

<cite>@karina_wilk napisał(a):</cite>
    Wysłałam aplikację 17 sierpnia i do tej pory nie dostałam maila potwierdzającego jej otwarcie 🙁

Mi też jeszcze nawet nie otworzyli aplikacji… Myślę, że mają sporo zgłoszeń. Rekrutacja będzie pewnie rozdzielona na dwie, trzy grupy 😉

aaa
    Member

Za pierwszym razem

<cite>@joaaa napisał(a):</cite>
    Czy komukolwiek załadowało się to zdjęcie??

Mnie za pierwszym razem się nie załączyło, dzisiaj wysłałam jeszcze raz i też zdjęcia nie było w załącznikach.

Joanna
    Member

Jakieś nowości? Lotnik się odezwał?

Marta M.
    Member

Hej hej 🙂 słuchajcie ja też wysłałam Swoje CV jakoś tydzień temu ale nawet nie dostałam informacji że moje CV zostało otworzone, a tak wogóle to tak jak wcześniej wspominaliście mi też nie załączyło się wogóle zdjęcie do CV, tylko matura dowód osobisty i samo CV… 🙂

Karina
    Member

Wydaje mi się, że to, że nie ma informacji w mailu o załączonym zdjęciu nic nie znaczy, skoro wszyscy mają taką samą informację 🙂 Lepiej pochwalcie się jak było wczoraj na rekrutacji! 🙂

Cześć 🙂 Ja właśnie dostałam maila z zaproszeniem na rekrutację 10 września.
    Z kim się tam spotkam ? :))

Anna
    Member

hej, ze mną 🙂 też przed chwilą dostałam od nich wiadomość

Joanna
    Member

Mógłby ktoś proszę pokazać screena jak wygląda takie zaproszenie od LOTu? 🙂

Kinga
    Member

a kiedy otworzyli Wam aplikację? mojej jeszcze w ogóle 🙁

U mnie było tak, że wysłałam aplikację 30.07 i ta aplikacja została otwarta .. Czekałam na jakąkolwiek odpowiedź przez prawie miesiąc i nic. Zaniepokoiło mnie to, bo niektóre osoby tutaj pisały, że dostały już zaproszenie na rozmowę. Wysłałam zatem dokumenty ponownie, w ostatni możliwy dzień chyba. Ta aplikacja nie została “otwarta”, ale mail z informacją o rekrutacji przyszedł wczoraj 🙂

Karina
    Member

Kurczę ja tez jeszcze nie dostałam maila, ze otworzyli aplikację i zaczynam się martwić 🙁 dziewczyny a kiedy wysłałyście aplikację?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up