Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 607 replies, has 187 voices, and was last updated by  Lukasz88 1 day, 3 hours ago.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 608 total)
  • Author

Anonymous

Roksana, w ofercie pracy bylo napisane, ze jezeli aplikacja bedzie niekompletna zostaje automatycznie odrzucona.

Kamil
    Member

Czyli wychodzi na to, że każda zostanie odrzucona skoro nikomu nie załączyło się zdjęcie sylwetki.

Karolina
    Member

I jak tam ? Odezwali się do kogoś? Macie jakieś info o odczytaniu cv?

U mnie cisza, poki co nie otworzyli 🙂

U mnie również cisza podobno nawet do 3 mies można tak czekać:)

Aleksandra
    Member

A Wam załączyło się zdjęcie sylwetki?

teoretycznie nie, ale jestem niemal pewna, ze je zalaczylam. Specjalnie sprawdzalam czy wszystko jest

Aleksandra
    Member

Ja też załączałam, a nie wyświetliło mi się potem w dodanych załącznikach. Mam nadzieję, że to nie spowoduje, iż nie będą rozpatrywać aplikacji, bo widzę, że większości się nie załączyło, także powinno być dobrze 🙂

Angie
    Member

Zdjęcie się każdemu raczej załączyło, po prostu w mailu nie było o tym napisane 🙂 Skoro każdy wstawił zdjęcie i nie dostał odpowiedzi w mailu, że zostało załączone, to najwidoczniej mail o tym nie informował 🙂 Takie moje zdanie 🙂

U mnie tez cisza 🙂

Anonymous

dalej cisza 😀 przeczuwam odpowiedź w poniedziałek 😀

Karina
    Member

Widzę, że większość opisuje, iż wysłano aplikację na jakiegoś maila i można sprawdzić czy było już otwierane. Ja wysyłałam przez pracuj.pl. Da się też to jakoś sprawdzic czy już odtworzyli?
    Na przyszłość, gdzie znaleźć maila, o którym wspominacie?

Marta
    Member

<cite>@karinastefka napisał(a):</cite>
    Widzę, że większość opisuje, iż wysłano aplikację na jakiegoś maila i można sprawdzić czy było już otwierane. Ja wysyłałam przez pracuj.pl. Da się też to jakoś sprawdzic czy już odtworzyli?
    Na przyszłość, gdzie znaleźć maila, o którym wspominacie?

Aplikowano przez pracuj.pl, bo tylko w ten sposób można było 😉
    Jeśli aplikowałaś w ten sposób to powinnaś dostać maile zwrotne (ze strony pracuj.pl i eRecruiter), że dziękują za złożenie aplikacji.
    Gdy pracodawca otworzy Twoją aplikację, zostaniesz o tym poinformowana osobnym e-mailem.

Karina
    Member

Aaaaaa wszystko jasne 😉
    Rzeczywiści jest informacja, że aplikacja dotarła, ale nie w głównym folderze mailowym tylko musiałam pogrzebać w “spamie” 😉

Aleksandra
    Member

<cite>@angiech napisał(a):</cite>
    Zdjęcie się każdemu raczej załączyło, po prostu w mailu nie było o tym napisane 🙂 Skoro każdy wstawił zdjęcie i nie dostał odpowiedzi w mailu, że zostało załączone, to najwidoczniej mail o tym nie informował 🙂 Takie moje zdanie 🙂

Źle się wyraziłam. Pisząc, że większości zdjęcie się nie załączyło, miałam na myśli, że nie zostało to zawarte w emaliu 🙂 więc myślę tak jak Ty, że każdemu się załączyło 🙂 No cóż, czekamy dalej 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up