Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 653 replies, has 200 voices, and was last updated by  frousie 1 week, 5 days ago.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 654 total)
  • Author

<cite>@tkaczyk napisał(a):</cite>
    Cisza…nie otworzyli nawet CV, a u Ciebie?

Też nic trzeba dalej czekać

Magdalena
    Member

<cite>@kira napisał(a):</cite>
    A to dziwne co piszecie skoro z lipcowego naboru w styczniu szkolenie zaczynają ludzie.
    Z resztą z naboru lipcowego kilka tur było rekrutacji

To masz jakieś dziwne informacje, ludzie z lipcowych naborów już od dawna latają, a szkolenie zaczyna się mniej więcej dwa tygodnie po rekrutacji

Dominik
    Member

Dostałem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne, które ma się odbyć 17 stycznia. Ktoś jeszcze? 🙂

Kasia
    Member

Czy ktoś wie czy w najbliższym czasie zapowiada się jakaś nowa rekrutacja? Albo czy wysłanie zgłoszenia na aplikację ogólną ma jakąś moc sprawczą w przypadku starania się o bycie cc?

Marta
    Member

Tak trochę zmieniając temat: jak obecnie przebiega spotkanie rekrutacyjne? Czy coś się zmieniło? Może ktoś mógłby podzielić się relacją, przykładami scenek? 🙂

Izka
    Member

Ja również dostałam zaproszenie na 17 stycznia:)

Kamil
    Member

Ja także. 🙂
    A kiedy dostaliście zaproszenia?

Izka
    Member

Wczoraj wieczorem. Późniejszym wieczorem w zasadzie.

ja rowniez dostalam na 17.01. i napisali w srode 🙂 do zobaczenia i powodzenia!

Mathew
    Member

Ja też dostałem się na 17.01

Do zobaczenia ! 🙂

Izka
    Member

Tak się teraz zorientowałam, że ja to zaproszenie mam na 20 stycznia, nie 17(potwierdzić miałam do 17-go). Też się pomyliliście czy istotnie idziecie na spotkanie jutro?:)

Aleksandra
    Member

Cześć, czy jak wyslaliscie zgodę na udział w rekrutacji to dostaliście informacje zwrotną ze szczegółami jutrzejszego spotkania ?

Julia
    Member

Ja dostałam na 21 stycznia 🙂

Rodziewicz
    Member

Czy ktoś kto był na rozmowie 17.01 dostał już meila z wynikiem rekrutacji? 🙂

Czy mógłby ktoś kto był niedawno na rekrutacji napisać o tym jak tam było? Please! 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up