Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 490 replies, has 155 voices, and was last updated by  Marta Podhorecka 2 hours, 21 minutes ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 491 total)
  • Author

Pękacka
    Member

hej! ja dołączyłam list motywacyjny tam gdzie cv, także wszystko powinno być git:)

Krzychu-55
    Member

Czy do kogoś juz dzwonili?

martfa
    Member

Nie wiem, do mnie nie. Mysle,ze beda informowac po Nowym Roku! w kazdym badz razie dajcie znac w razie gdyby sie odezwali! 🙂
    Wesołych Świąt

Pytanie – ktoś dostał już odpowiedź od LOTu jeśli chodzi o grudniową ofertę pracy jako personelm pokładowy?

Beata
    Member

Ja narazie nic nie dostałam 🙂

Krzychu-55
    Member

u mnie narazie tez cisza

loook
    Member

przecież jest napisane w artykule że to tylko poglądowe ogłoszenie…

Beata
    Member

wiem, czytałam 🙂 Wysłałam, bo co mi szkodzi ale będę baaardzo zdziwiona jak ktokolwiek się do kogokolwiek odezwie 🙂

martfa
    Member

Wierzycie we wszystko co pisza w necie? pogladowe,czy nie nabor na pewno bedzie, jak to zazwyczaj sie dzieje przez zime. Poza tym w kwietniu maja dostac jakies samoloty 🙂 czeeekajmy!

bartek52645
    Member

Wieksza część przejdzie z Eurolot i to dla nich jest ta oferta, mają już szkolenie na dashe, a dodatkowo zatrudnią kilka nowych ludzi ponieważ nie wszystkie samoloty są obstawione :O

martfa
    Member

taaaa,ale lot to nie tylko dashe. Teraz oferta byla glownie na dashe ale mysle,ze na inne typy samolotow tez bedzie zapotrzebowanie. Moze bedzie kolejna oferta pracy?kto wie!

bartek52645
    Member

Oby, szczerze tylko na to czekam 🙂
    mam nadzieję, że ta rekrutacja będzie np połączona ! ;]

Viola
    Member

I jak udalo sie komus? 😉

osiczka
    Member

lot przejal kilka samolotow po euro 🙂
    trzeba zakladac dzialalnosc gospodarcza 🙂 i praca na kontrakt 🙂
    zatrudnia firma zewnetrzna 🙂 🙂

marta_biaa
    Member

Przepraszam bardzo ale LOT ni jeszcze nie przejął. Pracuje w Elo i jakoś mam na czym latac. Decyzji nie ma o przejęciu Eurolotu przez lot. Fakt sytuacja elo jest trudna no ale przepraszam firma jeszcze nie padła i oby nie padła.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up