Personel pokładowy – PLL LOT

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 747 total)
  • Author
    Pękacka

hej! ja dołączyłam list motywacyjny tam gdzie cv, także wszystko powinno być git:)

Krzychu-55
    Participant

Czy do kogoś juz dzwonili?

martfa

Nie wiem, do mnie nie. Mysle,ze beda informowac po Nowym Roku! w kazdym badz razie dajcie znac w razie gdyby sie odezwali! 🙂
    Wesołych Świąt

Karolina Adela M.

Pytanie – ktoś dostał już odpowiedź od LOTu jeśli chodzi o grudniową ofertę pracy jako personelm pokładowy?

Beata

Ja narazie nic nie dostałam 🙂

Krzychu-55
    Participant

u mnie narazie tez cisza

loook

przecież jest napisane w artykule że to tylko poglądowe ogłoszenie…

Beata

wiem, czytałam 🙂 Wysłałam, bo co mi szkodzi ale będę baaardzo zdziwiona jak ktokolwiek się do kogokolwiek odezwie 🙂

martfa

Wierzycie we wszystko co pisza w necie? pogladowe,czy nie nabor na pewno bedzie, jak to zazwyczaj sie dzieje przez zime. Poza tym w kwietniu maja dostac jakies samoloty 🙂 czeeekajmy!

bartek52645

Wieksza część przejdzie z Eurolot i to dla nich jest ta oferta, mają już szkolenie na dashe, a dodatkowo zatrudnią kilka nowych ludzi ponieważ nie wszystkie samoloty są obstawione :O

martfa

taaaa,ale lot to nie tylko dashe. Teraz oferta byla glownie na dashe ale mysle,ze na inne typy samolotow tez bedzie zapotrzebowanie. Moze bedzie kolejna oferta pracy?kto wie!

bartek52645

Oby, szczerze tylko na to czekam 🙂
    mam nadzieję, że ta rekrutacja będzie np połączona ! ;]

Viola

I jak udalo sie komus? 😉

osiczka

lot przejal kilka samolotow po euro 🙂
    trzeba zakladac dzialalnosc gospodarcza 🙂 i praca na kontrakt 🙂
    zatrudnia firma zewnetrzna 🙂 🙂

marta_biaa

Przepraszam bardzo ale LOT ni jeszcze nie przejął. Pracuje w Elo i jakoś mam na czym latac. Decyzji nie ma o przejęciu Eurolotu przez lot. Fakt sytuacja elo jest trudna no ale przepraszam firma jeszcze nie padła i oby nie padła.

The topic ‘Personel pokładowy – PLL LOT’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up