Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 460 replies, has 141 voices, and was last updated by Profile photo of Justyna Justyna 10 hours, 28 minutes ago.

Viewing 15 posts - 391 through 405 (of 461 total)
  • Author

W takim razie trzymam za nas kciuki 🙂

To znaczy, że rekrutacja jest w języku polskim?

Profile photo of Paulina
    Paulina
    Member

w polskim + luźna rozmowa po angielsku. Podejrzewam, że jeśli ktoś niezbyt dobrze poradził sobie z rozmową po ang to dali mu możliwość na poźniejsze zaliczenie tej częsci. (info od osób już pracujących)

Ale cudownie 🙂 Tym bardziej czekam na telefon! Mam nadzieje, że się zobaczymy na rekrutacji 🙂
    Jeszcze jedno pytanie. Kiedy wysyłałaś aplikację?

Profile photo of Paulina
    Paulina
    Member

wysłałam 8 maja. Koniecznie daj znać jeśli się odezwą 🙂

Dziewczyny potrzebuję Waszej porady 🙂 Myślicie, że zdjęcie twarzy zamiast sylwetki będzie dyskwalifikacją ? Wiem, że temat był już poruszany wcześniej, ale nie znalazłam tak naprawdę konkretnej odpowiedzi. Niektóre pisały sylwetka, niektóre twarz. Ciamajda ze mnie, bo forum znalazłam po wysłaniu aplikacji 🙂 Nie chcę wypaść dziwacznie przed rekruterami, że ta sama osoba wysyła dwie róże aplikacje. HELP !

Profile photo of Paulina
    Paulina
    Member

podobno wystarczy jedno zdjęcie, ja tez wyslalam tylko twarz

a jakie zdjęcie wysłałyście? takie dowodowe?

Ok, dzięki ! Wysłałam jeszcze dla pewności zapytanie do lotu i jak otrzymam odpowiedź to napiszę tutaj żeby było wiadomo na przyszłość.

Trzymam za nas mocno kciuki.
    Mam nadzieję, że widzimy się na rekrutacji, a potem w chmurach 🙂

Ja wysłałam takie jakie wymagaja zazwyczaj linie (tj. marynarka, koszula, spięte włosy i czerwona szminka), nie wiem jak jest w Locie, bo jest mało informacji. Może takie dowodowe też będzie ok

a robiłaś u fotografa? Czy amatorskie? 🙂

U fotografa, sylwetki też 🙂 Robiłam to już przyszłościowo, bo mam nadzieję, że LOT będzie tylko przystankiem

Profile photo of Kasia
    Kasia
    Member

Jak daja znac o zaproszeniu na rozmowe? Mailowo, telefonicznie?

Profile photo of blu94
    blu94
    Member

Cześć!
    Czy ktoś z Was zaczyna 5 czerwca szkolenie dla Nordica w Wilnie, z bazą w Wilnie ? Pozdrawiam 🙂

Profile photo of frousie
    frousie
    Member

telefonicznie

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up