Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 492 replies, has 157 voices, and was last updated by  Barbara Nocun 3 days, 14 hours ago.

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 493 total)
  • Author

Marzena
    Member

Ja też dostałam pozytywną odpowiedź bez konkretnej daty, a chciałabym zacząć już 10 lipca, także jeżeli jest taka możliwość i ktoś chce to mogę się zamienić 🙂

pandamrs
    Member

<cite>@marzena-tuczynska napisał(a):</cite>
    Ja też dostałam pozytywną odpowiedź bez konkretnej daty, a chciałabym zacząć już 10 lipca, także jeżeli jest taka możliwość i ktoś chce to mogę się zamienić 🙂

U mnie również pozytywnie, gratuluję dziewczyny 🙂 Marzena, sprawdź proszę skrzynkę prywatną, napisałam wiadomość 😀

BambiBambi
    Member

Hej 🙂
    Dajcie prosze znac jak ktos sie z Wami skontaktuje 🙂

Paulina
    Member

ja dostałam maila ze szkolenie 10 lipca

Beata S
    Member

Ja w zeszłym tygodniu dostałam ze 10 lipca jednak napisałam maila z próba o późniejszy termin i właśnie dostałam info ze zacznę 1 sierpnia 🙂

BambiBambi
    Member

Ja wlasnie dostalam potwierdzenie ze 10 lipca, bo jednak uda sie ogarnac :). Macie juz moze jakies info na temat skierowania badania itp.?

Paulina
    Member

Justyna, to widzimy sie na szkoleniu 🙂 podobno nie bedzie skierować tylko trzeba sie umawiać we własnym zakresie np do luxmedu. Koszt 380zł. Ale podobno ktoś sie ma jeszcze kontaktować telefonicznie z nami z roznymi szczegołami.

frousie
    Member

z doświadczenie mogę polecić Alergo-med na warszawskim ursynowie 🙂

BambiBambi
    Member

Paulina – do zobaczenia :))

polaca32
    Member

Jakimi kryteriami kierują się w doborze cudzoziemców na Personel pokładowy?oprócz wymagań w ogłoszeniu? Pozdrawiam

BambiBambi
    Member

Hej 🙂
    zapraszam wszystkich, którzy zaczynają szkolenie 10.07. do grupy na FB:) będzie nam się łatwiej poznać i komunikować 🙂
    https://www.facebook.com/groups/223433614843740/

Ewelina
    Member

Wiecie może kiedy będzie jakaś rekrutacja do Lotu ? 🙂

frousie
    Member

Pod koniec maja zakończyła się jedna, więc myślę, że kolejna będzie koło września/października.

dominika
    Member

Hej, zaprosili może jeszcze kogoś na rozmowę? Ciągle mam nadzieję, że majowy etap rekrutacji się jeszcze nie zakończył… 😉

Z góry dziękuję za informację 🙂

olga89
    Member

Hej
    była steewardeska odda w potrzebujące ręce materiały ze szkolenia na personel pokładowy do liń lotniczych WizzAir.
    Olbrzymia dawka wiedzy może się przydać podczas rekrutacji nie tylko do WizzAir.
    Zainteresowane osoby prosze o kontakt : okorenik@gmail.com
    Kto pierwszy ten lepszy !
    Oddam za symboliczne opakowanie kawy.

Olga

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up