Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 492 replies, has 157 voices, and was last updated by  Barbara Nocun 3 days, 23 hours ago.

Viewing 13 posts - 481 through 493 (of 493 total)
  • Author

Mikołaj
    Member

Hello 🙂
    Czy wie ktos jakie sa zarobki,czy jest mozliwosc robienia długich lotow od poczatku? Ja obecnie pracuje w British Airways,mam bardzo duzo doswiadczenia,ale tesknie za Pl❤️
    Xxx
    Damian

Kamillo
    Member

Ktoś zaczyna szkolenie 2 października? 🙂

frousie
    Member

Damian – średnio zarabia się w LOT 5,500 zł netto (pamiętaj, że zatrudniają na jednoosobową działalność gospodarczą) i z tego co się orientuję od początku loty długodystansowe robią tylko osoby znające chiński, japoński lub koreański, nawet osoby z doświadczeniem na dreamach nie idą od razu na nie. Ale średnio trzeba latać 3-4 miesiące, żeby iść na szkolenie na dreamy, więc nie tak długo.

Kamila.M89
    Member

Czesc wam 🙂
    Obecnie latam w Arabii ale mysle o powrocie do kraju stad moje pyt ad LOTu, czy to prawda ze nie placa za pobyty? I czy ta stawka 5500 netto jest juz po czy przed pokryciem kosztow zwiazanych z prowadzeniem dzialalnosci gospodarczej? Bede wdzieczna za odpowiedzi 🙂
    Pozdrawiam

frousie
    Member

5500 netto jest przed pokryciem kosztów, więc musisz sobie odliczyć kwotę jaką będziesz miesięcznie na to ponosić, ale jest to też średni zarobek – zależy od ilości godzin wylatanych, dostaję się też bonus od sprzedaży na pokładzie itp. Również słyszałam, że pobyty nie są płacone

Ewelina
    Member

Składając CV w Locie, piszecie je po polsku czy po angielsku? 😉

MonikaMarta
    Member

Witajcie, czy ktoś wysyłał aplikacje w tamtym tyg? Dostaliście jakaś odpowiedź już? 🙂 Pozdrawiam

Arleta
    Member

Hej Monika, ja wysyłałam 26 września i cisza. Również jestem ciekawa czy ktoś już dostał odpowiedź. Pozdrawiam

Od znajomego wiem, że kogoś tam zaprosili już i przyjęli ale to było na przełomie września/października i od tej pory cisza.

Hej,

byłam na rekrutacji 30.09 i po tygodniu dostałam maila w związku z pozytywnym przejsciem rekrutacji, potwierdziłam chęć współpracy i od ponad tygodnia cisza, nikt się nie skontaktował w celu udzielenia dalszych informacji co do szkolenia.
    Czy ktos otrzymał oprócz maila równiez telefon z zaproszeniem na szkolenie i terminem?

Marta, jak wygląda rekrutacja? Możesz przybliżyć jej przebieg?

Marta, ja też byłam 30. dostalam maila z propozycją współpracy i na razie cisza… czekamy 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up