Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 707 replies, has 208 voices, and was last updated by  Małgorzata 3 weeks, 5 days ago.

Viewing 15 posts - 526 through 540 (of 708 total)
  • Author

Nicki
    Member

Hej czy jest tu ktoś kto z poniedziałkowej rekrutacji się dostał? Słuchajcie czy orientujecie się czy na te badania musimy czekać na ich skierowanie czy załatwiamy wszystko sami i wybieramy lekarza?

Paulina
    Member

wiecie może kiedy dostaniemy szczegóły odnośnie szkolenia?

• This reply was modified 9 months, 3 weeks ago by  Paulina.

Nicki
    Member

podejrzewam, że w przyszłym tygodniu

Paulina
    Member

Grupa na FB to dobry pomysł 🙂

Patrycja
    Member

Ja jestem z poniedziałkowej rekrutacji i szkolenie mam wyznaczone na 26 lutego! 🙂

Agata
    Member

@nicki napisałam do nich i otrzymałam odpowiedź: “Nie potrzebne jest skierowanie. Badania robi Pani we własnym zakresie.”
    Super, gratulacje wszystkim z poniedziałku! 🙂 Wiem też, że będą dwie grupy, bo jedno szkolenie zaczyna się też 19 lutego.

Anonymous

A ktoś zaczyna ze mną szkolenie 12.02? :):)

Majajjaj
    Member

Hej. Kto się wybiera na szkolenie 5lutego?:)

Łukasz
    Member

Ja zaczynam szkolenie 12.02 🙂

Lukasz88
    Member

Kochani, 12 stycznia wysłałem CV przez pracuj.pl i do dziś mam informację, że moja aplikacja została dostarczona do pracodawcy, ale jeszcze nie została otwarta. Myślicie, żeby uzbroić się w cierpliwość i poczekać do końca rekrutacji, czyli do 10 lutego, czy wysłać CV raz jeszcze? Pozdrawiam.

Magdalena
    Member

Lukasz, ja mam zawsze ten sam problem… 🙁 To już moja trzecia albo czwarta rekrutacja w której moje CV jest ‘dostarczone’ ale nigdy nie zostało otwarte… Tym razem wysłałam swoją aplikację nawet 2 razy – 14 stycznia i tydzień później… Jednak to drugie zgłoszenie w ogóle nie widnieje na moim profilu… Dalej mam datę tego pierwszego, więc wychodzi na to, że wysyłanie dwa czy kilka razy nie daje nic…

maR2-D2
    Member

Hej:) słuchajcie dostałam ofertę współpracy, na maila odpisałam Ale nie dostałam żadnej wiadomości zwrotnej czy potwierdzenia.. czy wy też tak mieliście?

Nicki
    Member

może spróbujcie aplikować przez ich stronę internetową?

Nicki
    Member

ja też nie dostałam info zwrotnego.

Anonymous

Cześć 😉
    Na większość Waszych pytań na tym forum odpowiedź była podawana już kilkakrotnie ;). Cofnijcie sobie do postów z czerwca na przykład.
    -Na badania nie dostajecie żadnego skierowania, robicie je prywatnie, sami, w miejscach które się w tym specjalizują, jak LuxMed, Alergomed, WIML i inne.
    -Nie każda aplikacja jest otwierana. Podejrzewam, że po to wypełnia się formularz z erecruitera, w którym dane które podajecie pozwalają zaoszczędzić czas na przeglądanie CV. Zawsze jest też opcja, że aplikacja niby dotarła wg pracuj, ale faktycznie wcale nie. Tu jest zgadywanka.
    -Pytania o zarobki na publicznym forum są co najmniej nie na miejscu. Nikt kto faktycznie lata nie napisze tutaj tego. Po to jest rekrutacja i tam jest o tym mowa więc osoby, których temat faktycznie dotyczy będą wiedziały.
    -Wiadomość zwrotną w końcu dostaniecie, cierpliwości ;). Już nie raz była o tym mowa, że trzeba trochę poczekać.
    Powodzenia i UCZCIE SIĘ 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up