Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 687 replies, has 203 voices, and was last updated by  Emil 3 days, 14 hours ago.

Viewing 15 posts - 571 through 585 (of 688 total)
  • Author

Anonymous

Hej, mozecie mi powiedziec czy dostaliscie tego maila o szkoleniu od Pana Jakuba czy kogos innego?:)

Lukasz88
    Member

Tak. Dostałem, ale wiem, że osoby z którymi byłem na rekrutacji 7 lutego, dopiero dziś dostały od niego maila.

Michalina
    Member

Witam czy ktoś z Was dostał zaproszenie na rozmowę rekrutacyjna we wtorek 20.02 ?

Magdalena
    Member

Łukasz, ale to piszesz o mailu odnośnie pozytywnego przejścia rekrutacji czy dostałeś już kolejnego z konkretnymi informacjami o szkoleniu? Ja dostałam jedynie tą pierwszą wiadomość.

Emirates
    Member

Po pierwszym mailu może upłynąć nawet 10-14 dni zanim ktoś się ponownie odezwie. Bez paniki.

Lukasz88
    Member

Magda, dostałem maila z informacją o pozytywnym przejściu rekrutacji. W tym samym maila dostałem informację o dacie szkolenia. 🙂

Przymysław
    Member

Dzień dobry wszystkim, wysyłalem swojà aplikację przez pracuj.pl, ale nie dostałem nawet potwierdzenia otwarcia. Wszyscy z was którzy wysyłali bezpośrednio przez stronę linii używali zakładki z aplikacją ogólną? Pozdrawiam 😉

Magdalena
    Member

Ja wysyłałam przez pracuj.pl i przez aplikację ogólną na stronie LOT-u i tradycyjnie cisza. Nie mam już innych pomysłów na to, jak aplikować.

Michalina
    Member

Ja aplikowałam przez portal pracuj.pl, i w czwartek mailem dostałam zaproszenie na rekrutację na wtorek 20.02.

Kamil
    Member

Michalina, kiedy wysłałaś aplikacje? I czy dostałaś maila o otwarciu aplikacji?

Michalina
    Member

Wysyłałam Ok 10 dni temu. Tak dostałam informacje o otwarciu i tego samego dnia dostałam zaproszenie.

Anonymous

Czy ktoś z Was próbował przełożyć szkolenie na inny termin i mu się to udało?

Lukasz88
    Member

@MonikaMarta O to samo chciałem zapytać. Ja poprosiłem o przełożenie terminu szkolenia i dostałem wiadomość, że istnieje taka możliwość, tylko nie wiedzą kiedy odbędą się kolejne szkolenia. W jakim terminie. Czekam na wiadomość o nowym terminie już tydzień. Poczekam jeszcze kilka dni. Moze jest ktoś kto dostał wiadomość z nowym terminem szkolenia? Jeśli tak to jak długo czekaliście na odpowiedź?

Anonymous

@lukasz88 dziękuje za odpowiedz. Wiesz co, ja pisałam do Pana Jakuba 09.02 maila z prośbą o zmianę terminu szkolenia i do dziś nie otrzymałam żadnej odpowiedzi… Nie wiem co robić ;(:(

Anonymous

@Luksza88 moze nam odpisza jak juz beda znali terminy? Ja prosilam o jakis kwietniowy termin. No ale jakąś odpowiedz powinnam dostac zeby sie kompletnie nie zalamac, co myslisz?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up