Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 615 replies, has 187 voices, and was last updated by  Lukasz88 2 months, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 586 through 600 (of 616 total)
  • Author

Lukasz88
    Member

Coś odpisać powinni, ale kiedy i co odpiszą to tego nie wiem. Ja poczekam jeszcze tydzień, później napisze do p. Jakuba i p. Doroty raz jeszcze.

Wiktoria
    Member

@MonikaMarta Mam ten sam problem co i Ty 🙁 Kompletnie nie wiem co mam robić…Wystarczy jakakolwiek odpowiedź, albo się da zmienić termin, albo nie …nawet nie potrzebuje konkretnej daty, bylebym wiedziała, że mogę wziąć udział w innym terminie:(

Anonymous

@wiktoria @lukasz88 dajcie znać jakby pojawił się jakiś odzew. A może by zadzwonić do tej Pani co informowała o godzinie szkolenia hmm?

Lukasz88
    Member

Ok, dam znać jak ktoś się do mnie odezwie. 🙂

Nicki
    Member

heloł jest tu ktoś kto zaczyna szkolenie w ten poniedziałek:)?

angel
    Member

Ja zaczynam 🙂 jest jakaś grupa na fb ?

Michał
    Member

Do osób zaczynających szkolenie 5 marca 🙂 Dzwonili już do was??

Nicki
    Member

Z tego wynika, że nie ma. Próbuje napisać wiadomość priv do Ciebie ale nie mogę. Jak Tobie się uda to napisz do mnie.

angel
    Member

Niestety ja również nie mogę 🙁

Hej potrzeba na rekrutacji mieć ze sobą jakiś dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego czy też cała rekrutacja prowadzona jest w języku angielskim ?

Michalina
    Member

Nie trzeba mieć dokumentów potwierdzających znajomość języków. Jednym z etapów rekrutacji jest rozmowa z lektorem języka angielskiego który oceni twój stopień jego znajomosci.

Natalia
    Member

Tez mam taka sytuacje, powinnam zacząć szkolenie 5 marca, nie dostałam jeszcze żadnych informacji, a wysyłałam 3 razy mail o informacje czy mogłabym zmienic termin szkolenia 🙁 tez na razie czekam

Lukasz88
    Member

Odpisali mi, że przekładają mi termin szkolenia na 9 kwietnia. Koleżance też odpisali, więc pewnie będą do Was wysyłać maila. Jest jeszcze ktoś kto ma szkolenie na 9 kwoetnia wyznaczone? Pozdrawiam.

Dziękuję wam za odpowiedź – rozumiem, że ta rozmowa indywidualna nie dotyczy opowiedzenia w języku angielskim “co myślę o fizyce kwantowej” itp.. 😛 Po prostu na podstawie cv opowiadamy o sobie, jak widzimy się w firmie itd.. czy raczej tak jak w innych liniach jakieś scenki do odegrania w języku angielskim? Nigdy nie byłam na rekrutacji LOTu akurat, więc podpytuję Was

Michalina
    Member

Rekrutacja jest podzielna na etapy. Rozmowa na temat Cv jest w języku polskim. Wtedy tez losuje się scenkę do odegrania w języku polskim. Później praca w grupach w języku polskim. I na koniec rozmowa z lektorem języka angielskiego, tematyka jest dowolna tzn. Pan lektor narzuca temat. Rozmowa trwa Ok 15-20 min.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up