Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 653 replies, has 200 voices, and was last updated by  frousie 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 601 through 615 (of 654 total)
  • Author

A dziękuję, dziwne – zawsze wszystko w języku angielskim odbywało się, w innych liniach 🙂 Dziękuję Ci za odpowiedź 🙂 Czyli w sumie tak jak na maturze czy na egzaminie ustnym na studiach 😛

Lukasz88
    Member

Moja rozmowa z lektorem trwała ok. 5 min. Rozmowa jest kompletnie luźna. Rozmawiacie sobie o życiu. Na koniec określa Twój poziom.

viki
    Member

dla mnie też ciekawym doświadczeniem będzie rekrutacja po Polsku 😉 ale bedzie fajnie ;)))

angel
    Member

Czy raport medyczny wydają od ręki, ktoś już robił ? 🙂

Anonymous

@vicy90 @seniuch dziewczyny a do was się odezwali z przełożonym terminem szkolenia czy jeszcze nie? @lukasz88 a Tobie odpisał Pan Jakub czy Pani Dorota?

Natalia
    Member

@monikamarta ciagle cisza :p

Anonymous

Chyba oszaleje :p ;(((

Lukasz88
    Member

@MonikaMarta Pan Jakub. Ale piszcie do Pana Jakuba i do Pani Doroty jeśli Wam jeszcze nie odpisali.

Anonymous

O i odpisała Pani Dorotka 🙂 teraz mam pytanko czy ktoś już dostał jakiś termin na maj?

Wiktoria
    Member

@MonikaMarta ja przełożyłam na kwiecień, Ty w maju zaczynasz?

Anonymous

@vicy90 Tez dostałam propozycje kwietnia ale to dla mnie jeszcze za wczesnie

Wiktoria
    Member

@MonikaMarta a tak…bo na razie nie mają poplanowanych aż tylu kursów na zaś chyba. Musisz cierpliwie czekać dalej w takim razie 🙁 Tylko w pewnym momencie pewnie się kursy też skończą, bo ile ludzi można w sumie w ciągu jednego roku zatrudnić.

Anonymous

Nie pozostaje mi nic innego jak odpowiedz od P. Doroty. Jestem dobrej myśli 🙂 A z tego co wyczytałam to będzie mnóstwo szkoleń, bo co chwile LOT otwiera nowe kierunki i przybywa im samolotów, także zapotrzebowanie jest 🙂 Pozdrawiam wszystkich

Lukasz88
    Member

Kochani, czy ktoś z Was wie gdzie na śląsku mogę zrobić wszystkie potrzebne badania przed rozpoczęciem szkolenia?

Wiktoria
    Member

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up