Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 706 replies, has 208 voices, and was last updated by  Yarek yarkiewich 1 week, 5 days ago.

Viewing 15 posts - 616 through 630 (of 707 total)
  • Author

Lukasz88
    Member

@wiktoria Dziękuję. Widzę, że na Śląsku nie robią takich badań. Będę musiał pojechać do Krk. Wiktoria, a Ty którego kwietnia masz szkolenie?

Piotr
    Member

Hej, niedawno pojawiło się ogłoszenie o kolejnym naborze. Czy ktoś z was próbował, a może dostał już jakąś odpowiedź?

Magdalena
    Member

Ja tez czekam na potencjalna odpowiedz. Jakby ktos ja dostal, to dajcie prosze znac:) Wtedy bedzie wiadomo przynajmniej czy juz zaczeli zapraszac na rozmowy, czy jest jeszcze na to zbyt wczesnie.

Wit
    Member

Kolezance odpowiedzieli w ciagu doby i podobno pierwsza rozmowa ma juz sie odbyc w ten weekend. Ja jeszcze czekam.

Mateusz
    Member

Hej! Z autopsji wiem, że bywa różnie. W zeszłym roku aplikowałem i dostałem odpowiedź z zaproszeniem po kilkunastu godzinach, aczkolwiek był to koniec prowadzonej rekrutacji. Teraz moja aplikacja została otwarta, ale wciąż brak odpowiedzi. Powodzenia wszystkim!

Małgorzata
    Member

hej 🙂 a wiecie może czy odzywają się drogą mailowa czy telefonicznie?

Magdalena
    Member

Mi sie wydaje ze tylko mailowo, przynajmniej we wszystkich przypadkach o jakich slyszalam kandydaci byli w ten sposob informowani…

I btw widze, ze nie ma w takim razie zadnego systemu odnosnie tego do kogo i kiedy LOT sie zglasza po wyslanej aplikacji… I kiedy ja w ogole otwiera… Szkoda, bo zaoszczedziloby to sporo stresu oczekiwania:)

Małgorzata
    Member

Czy ktoś z was wysyłał aplikację przez pracuj.pl i w zakładce moje aplikacje się nic nie wyświetla?

Piotr
    Member

Jakieś nowe informacje dotyczące rekrutacji? 😉

Julie
    Member

Kto zaczyna szkolenie 9.07? 🙂

Magdalena
    Member

A dostal juz ktos moze info o kolejnym spotkaniu rekrutacyjnym i zaproszony na rozmowe?

Piotr
    Member

Moja aplikacja została otwarta już dwa dni po dostarczeniu do pracodawcy, ale jak do tej pory zero odzeru. Przykro..

Magdalena
    Member

Ja tez wlasnie za szybko (i za bardzo) sie ucieszylam informacja o otwarciu aplikacji, takze doskonale Cie Piotr rozumiem…

Adrian
    Member

Ja zaczynam 09.07 😉

Flyjasmin
    Member

Czy to prawda, że należy wysłać więcej niż jedną aplikację przez pracuj.pl aby szanse na odpowiedź były większe?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up