Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 653 replies, has 200 voices, and was last updated by  frousie 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 654 total)
  • Author

Piotr
    Member

Nie wiem czy to prawda, skoro już nie otwierają kolejnych aplikacji. Być może firma została przesycona ilością chętnych

Magdalena
    Member

No właśnie ja tego nie rozumiem dlaczego nie otwierają i dlaczego mieliby być przesyceni, jak średnio co tydzień ta oferta jest odnawiana na pracuj.pl (aktualnie widnieje jako dodana 20 czerwca…)

Piotr
    Member

A czy ktoś z tych ktorzy się teraz dostali może opowiedzieć o waszej rekrutacji od momentu wysłania aplikacji i jak to wyglądało w warszawie ? 😉

czegosbrak
    Member

Cześć,
    mam pytanie, czy po ostatnim ogłoszeniu dodanym 20 czerwca ktoś wysyłał CV i dostał jakąś wiadomość? Lub czy widzicie że Wasze CV zostały otwarte?
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Ewelina Dul
    Member

Hej, ja i mój chłopak też składaliśmy CV do ogłoszenia z 20 czerwca i oboje nie mamy jeszcze ani żadnej wiadomości ani nasze cv na pracuj.pl nie są otwarte. Gdyby ktoś dał znać, że zaczęli się odzywać, będę wdzięczna 🙂

Piotr
    Member

Aż dziwne, że taki mały odzew. Przecież co chwilę przychodzi nowy samolot do LOTu, więc kolejne załogi są potrzebne

Adrian
    Member

Weźcie pod uwage, że kontaktują się też osobami które wysyłały swoje CV podczas poprzednich rekrutacji (np.z początku roku) na rozmowie w tym miesiacu miałem pare takich osób 🙂

Piotr
    Member

Adrian, a możesz opowiedzieć coś więcej na temat samej rekrutacji? 🙂

Julja
    Member

Czy juz się odzywali do kogoś?)

Witam 🙂 czy ktoś z was wysłał aplikację po 20 czerwca i została ona otworzona? Ja wysłałam 23 czerwca i nadal jej nie otworzono i zastanawiam się dlaczego 🙁 będę wdzięczna za odpowiedź! 🙂

Julja
    Member

Ja wysłałam 27 I też nic. Tylko dostarczone CV

Ewelina Dul
    Member

Ja wysłałam 22 i również brak otwarcia dokumentu 🙁

ula
    Member

Hej kto zaczyna szkolenie 9 lipca? 🙂
    Wiecie jak to będzie wyglądać? Szkolenie jest w języku angielskim?

Julja
    Member

Ula a kiedy była rekrutacja?(

viki
    Member

Julja, rekrutacja byla 9 czerwca i pozniej kolejne. to forum jest do dupy, bo kazdy tylko pyta o to, co chce wiedziec , ale prawie nikt juz nie dzieli sie wiedza i doswiadczeniami :/ tak wiec praca zespolowa i wsparcie wzajemne-chyba nie w tym zawodzie 🙂
    Ula, szkolenie jest po polsku. Piotr, co chcesz wiedziec na temat rekrutacji? O tym ktos juz pisal wczesniej. 20 osob, praca w grupach po 6, rozmowa indywidualna z 3 osobami z jedna trudna sytuacja, rozmowa po angielsku z native spikerem 😉
    zapraszaja duzo osob, zeby nie zatrudniac kazdego, to nie rajan ;))
    Pozdrawiam 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up