Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 707 replies, has 208 voices, and was last updated by  Małgorzata 1 month ago.

Viewing 15 posts - 646 through 660 (of 708 total)
  • Author

Julja
    Member

Viki, jesteś super😁 dziękuję za odpowiedź. Wcześniej było jakieś wsparcie, czytałam wszystko od początku. Powodzenia Tobie i wszystkim;(

Klaudia
    Member

Odzywali się do kogoś w ostatnim naborze ? Składałam aplikacje 27 i nie wiem czy po prostu sie nie odzywają jeszcze czy tylko do mnie :/ ktoś ma jakieś info ?

Piotr
    Member

Viki, a wiesz czy jeszcze jakieś rekrutacje są planowane w najbliższym czasie ? Ile osób z Twojej rekrutacji przeszło do końca ? Dzięki 😉

viki
    Member

Piotrze, oni sie odzywali mailowo 4 dni po rekrutacji, a podczas rekrutacji nikogo nie wysyłali do domu.
    Nie wiem , ile osob sie dostalo, wtedy mowili ze szkolenia zaczynaja sie juz niecaly miesiac po rekrutacji i ze maja duze cisnienie.
    Klaudia, wyslij aplikacje jeszcze raz 😉 taka moja rada

Ale ja nie pracuje w Locie 😉
    pozdrawiam wszystkich z mojej rekru,
    jedyna dziewczyna w spodniach ktora pisze ksiazke to ja ;PPP

Piotr
    Member

Dzięki Viki za odpowiedź. W końcu jakieś konkrety 😉

Klaudia
    Member

Viki tylko jak aplikować jeszcze raz ? 😛 Aplikowałam przez pracuj.pl a teraz już nigdzie tego nie ma 🙁 na stronie lotu tez sprawdzałam i nic.

viki
    Member

ojj, to trzeba czekać 😉 moze ich to jednak przeroslo 😉

Klaudia
    Member

A wiesz może w jakich miesiącach są nabory ? Tak mniej więcej 🙂

frousie
    Member

Słuchajcie, niedawno była rekrutacja na którą zaprosili osoby które wysłały zgłoszenie na początku miesiąca. Potem z tego co wiem osoba odpowiedzialna za rekrutacje była na urlopie. Jedna grupa osób zajmuje się rekrutacją cabin crew i pilotów a aktualnie trwa także rekrutowanie pilotów i to wielu. W okresie letnim z doświadczenia wiem, że mogą po miesiącu otworzyć aplikację. Ja łącznie aplikowałam 5 razy i tylko jedna apliakacja została otwarta (i to aplikacja dla osób mówiących w językach azjatyckich, mimo że w nich nie mówię warto aplikować przez nią, ponieważ mało osób zgłasza się, więc jest większa szansa na otworzenie aplikacji)
    Aktualnie już nie można aplikować bo aplikacja była otwarta do 30 czerwca kolejna będzie pewnie koło sierpnia lub września, trudno powiedzieć gdy rekrutują też aż tylu pilotów.
    wiecie 1000 osób wysyła zgłoszenia, nie jest możliwe żeby otworzyli wszystkie

Shell
    Member

Hejka, mam pytanko. Aplikowałam 27 czerwca, aplikacje otworzyli dopiero 11 lipca i nic. Czy to mam traktować jako odrzucenie aplikacji czy jest jeszcze szansa na to ze kiedyś odpiszą?

Julja
    Member

Shelive, wyślij jeszcze raz.

Przymysław
    Member

Hej, aplikował ktoś teraz w sierpniu? Jakieś wieści?

Ewelina Dul
    Member

Hej, ja aplikowałam i na razie nie mam jeszcze żadnego odzewu.

Shell
    Member

ja tez aplikowalam i jeszcze nie odpisali. Dajcie znać kiedy zaczną odzywać sie , plis:)

viki
    Member

Shell, juz sie do Ciebie odezwali? 😉 chcialam priv napisac ale jakos mi nie dziala..

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up