Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 706 replies, has 208 voices, and was last updated by  Yarek yarkiewich 1 month ago.

Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 707 total)
  • Author

Flyjasmin
    Member

Ja również wysylalam kilkukrotnie aplikacje i cisza.. 🙁

Shell
    Member

@viki otworzyli CV i nic:( A Tobie cos odpisali?

Piotr
    Member

@Shell a kiedy otworzyli Twoje cv? Ja wysylałem drugiego dnia rekrutacji i nic ..

Shell
    Member

@piotr ja wyslałam 1.08 i otworzyli wczoraj

Piotr
    Member

Dziękuje Ci za wiadomość. Już myślalem, że nic się nie dzieje. Powodzenia wszystkim i czekam na kolejne informacje od was 😉

Ewelina Dul
    Member

Ja wysłałam 5.08. i moje cv też zostało otwarte wczoraj. Skoro twoje @Shell też otworzyli wczoraj zakładam, że wczoraj zaczęli je dopiero otwierać, a mailing też zrobią w tej samej chwili do wybranej wstępnie grupy. Jak widać coś się ruszyło.

viki
    Member

ja byłam 2 miechy temu na rekru……..

ale wysłałam cv jeszcze raz przedwczoraj wieczorem i wczoraj dostałam nowe zapro.. pon/wt.

Ewelina Dul
    Member

To ja już nie wiem ;p

Shell
    Member

@viki gratulacje:) u mnie jest tak ze po raz 2 wysyłam cv, otwierają ale nie dostałam zadnego razu zaproszenie( nie wiem dlaczego

viki
    Member

Shell, mi zależało na tej pracy, ale się nie udało ostatnio… Więc nie wiem co będzie ;P
    mój Mac nie ogarnia tego forum i ani zapro nie mogę zaakceptować, ani napisać wiadomości.. dunno what to do

Shell
    Member

@viki masz może instagram? 🙂

Magdalena
    Member

Ja też wysłałam na początku sierpnia i je otworzyli wczoraj ale cisza… Ale skoro Viki dostała zaproszenie to pewnie jakby mieli zapraszać to by pisali od razu po otwarciu… Skoro już mają konkretny termin rekrutacji…

Shell
    Member

@magdalena właśnie też tak myśle… ale może bedzie jeszcze jeden dzień rekrutacji w tym mięsiącu?

Paula
    Member

Cześć wszystkim,
    chce aplikować po raz pierwszy i ma pytanie 🙂 Wysyłacie wszyscy zdjęcie sylwetki? Jeśli tak, to w jakim stroju (formalny czy casual) i profesjonalne czy amatorskie?

Piotr
    Member

Ja tam wstawialem zdjecie, ktore rownież jest w cv. Coś na styl tego paszportowego

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up