Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 707 replies, has 208 voices, and was last updated by  Małgorzata 1 month, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 676 through 690 (of 708 total)
  • Author

viki
    Member

w cv mam foto sylwetki a dodatkowo dalam zdjecie twarzy, ale bez usmiechu tym razem. rekru ma byc w pon i wtorek- strasznie szybko; pytali w mailu ktory dzien wole, jutro maja wyslac szczegoly. cierpliwosci, mysle ze zostali zawaleni cv-kami, a moj zarcik moze przypadl do gustu ;D obiecuje tym razem na rekru powage 😉

mozna mnie znalezc na fejsie victoria.zlotowlosa 😉

Flyjasmin
    Member

Nie wiem na jakich kryteriach bazują przy wyborze kandydatow, czasami wydaje mi sie, ze jest to loteria..

Flyjasmin
    Member

Viki jako główne masz zdjęcie sylwetki? A w formularzu dodałas twarzy?

viki
    Member

Tak, dokładnie 😉 ale to nie ma znaczenia imho

Paula
    Member

Dziękuję za pomoc!
    Zdecydowałam się jednak na zrobienie zdjęcia całej sylwetki zanim wyślę swoją aplikację ponieważ aplikowałam również do Ryanair’a (ze względu na bazę we Wrocławiu), a w mailu zapraszającego na Recruitment Day proszą o przyniesienie takiego zdjęcia.

Piotr
    Member

Hej, jak tam z aplikacjami? Jakieś ruchy się pojawiły?

Paula
    Member

U mnie cisza. Aplikacja nie została jeszcze otwarta (wysłałam ją w sobotę). 🙂

Flyjasmin
    Member

Chciałam o to samo zapytać, CV w dalszym ciągu figuruje jedynie jako dostarczone. Możliwe, że z tego samego konta na pracuj.pl z którego już wpływały aplikacje zwyczajnie już ich nie otwierają? Może warto założyć konto na nowo? Powiedzcie jak to wygląda z Waszego doświadczenia 🙂

Paula
    Member

W moim przypadku, mimo że złożyłam aplikację po raz pierwszy nie została ona otwarta. Wątpię by miało to znaczenie, bo musieliby prowadzić jakąś ewidencję (myślę, że jak jest nowa aplikacja to pewnie nie widzą, że już kiedyś była składana)… 🙂

Magdalena
    Member

Nie wszystkie aplikacje są otwierane, a już na pewno nie na przysłowiowy drugi dzień. Otwierają tylko te aplikacje, którymi są potencjalnie zainteresowani, a to i tak nie daje żadnej gwarancji, że zaproszą kogoś na spotkanie rekrutacyjne. Jeśli jednego maila użyje się w kilku kolejnych ogłaszanych przez LOT rekrutacjach, to jeśli mają zamiar otworzyć taką aplikację, to to zrobią za każdym kolejnym razem, więc tworzenie nowego konta na pracuj.pl raz po raz nie ma sensu. I piszę z własnego doświadczenia. To już mój trzeci rok wysyłania tam zgłoszeń:)

Emil
    Member

Ja byłem w styczniu na rekrutacji w locie, odrazu do mnie napisali; co, gdzie, kiedy i jak wiec poszedłem ale sie nie dostałem, to samo w wizzie. Poza tym za takie warunki i z perspektywy czasu cieszę sie ze mnie nie wzięli bo teraz dostałem sie za 1x do QR i EK i mam dylemat gdzieś isc, także dzieki LOT 😉

Piotr
    Member

Powodzenia Emil 😉

Emil
    Member

Dzieki, Tobie rownież wszystkiego dobrego i powodzenia, także wszystkim, którzy starają sie o taka praca bo da sie to zrobić i przejść wszystko gładko, wystarczy tylko dobre przygotowanie i cierpliwość. Never give up! 😉

Piotr
    Member

Hej ho! Jakieś wieści?

Karolina
    Member

Mi udało sie napisali do mnie maila 8.08 z zaproszeniem na 15.08 ale nie wiem jakim cudem przeoczyłam i kilka dni temu ponowili zaproszenie na 29.08 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up