Personel pokładowy – PLL LOT

• This topic has 746 replies, 8 voices, and was last updated 4 months ago by Kamil.
Viewing 15 posts - 706 through 720 (of 747 total)
  • Author
    Aleksandra Szczepanczyk

Czy do kogoś się już odezwali?

Yarek yarkiewich

aplikowalem przez ich oficjalana strone, rektrutacja byla do konca sierpnia, dzis mamy trzynasty i tez u mnie brak odzewu, ktos wczesniej pisal ze zna ju termin szkolenia, prawdopodobnie nas nie chca;p – niech zaluja, lot to kuppa

Małgorzata

zaprosili już kogoś na rekrutacje?

Agata

Cześć, czy ktoś jeszcze się na bieżąco od września zgłaszał/zgłasza? Nie wiem czy w ogóle dostarczono moje aplikacje, nigdy nie mam potwierdzenia. Tzn, wcześniej było to przez portal pracuj.pl więc raz udało mi się mieć swoją aplikację na profilu i widziałam czy coś się z nią dzieje (swoją drogą nie działo się nic…) zastanawia mnie czy ciągle zbierają cv i będą po nowym roku się zabierać za rekrutację czy po prostu mam takiego pecha, że moja jest omijana? 😭

Filip

Dostałem zaproszenie na rozmowę. Idę we wtorek 15.01. Ktos jeszcze stąd?

Matt

Filip kiedy składałeś aplikacje?

Filip

Może ze dwa tygodnie temu.

Matt

Rozumiem. Powodzenia dziś, trzymam mocno kciuki!
    Odezwali się do Ciebie mailowo czy telefonicznie?

Filip

Dzięki 🙂 odezwali się do mnie mailowo i musiałem wybrać interesujący mnie termin w takim kalendarzu online

Matt

Jak było? Jak wrażenia? 😊 Też aplikowałem jakieś 2 tygodnie temu, aczkolwiek póki co cisza. Nie wiem czy mogę jeszcze na coś liczyć czy tym razem się po prostu nie udało.

Ania Ania

hey, kilka dni temu pojawiło się kolejne ogłoszenie o rekrutacji do LOT, widziałam na pracuj.pl. Czasami to trwa jakiś czas, trzeba uzbroić się w cierpliwość ale na pewno potrzebują pracowników.

Matt

Hey, mam nadzieję że coś ruszy. Ania, latasz w LOT?

Ania Ania

Matt, tak:) i bardzo mi się podoba

Michał

Cześć! Mam pytanie czy ostatnio kontaktował się ktoś z Wami odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej? Składałem CV już jakiś czas temu. Ciekaw jestem czy tylko u mnie cisza? Z góry dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam M.

Ola

hejka! czy ktoś wybiera się może na rekrutacje 11.03? 🙂

The topic ‘Personel pokładowy – PLL LOT’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up