Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 729 replies, has 222 voices, and was last updated by  Szymon Kurowski 1 month, 4 weeks ago.

Viewing 15 posts - 706 through 720 (of 730 total)
  • Author

Czy do kogoś się już odezwali?

aplikowalem przez ich oficjalana strone, rektrutacja byla do konca sierpnia, dzis mamy trzynasty i tez u mnie brak odzewu, ktos wczesniej pisal ze zna ju termin szkolenia, prawdopodobnie nas nie chca;p – niech zaluja, lot to kuppa

Małgorzata
    Member

zaprosili już kogoś na rekrutacje?

Agata
    Member

Cześć, czy ktoś jeszcze się na bieżąco od września zgłaszał/zgłasza? Nie wiem czy w ogóle dostarczono moje aplikacje, nigdy nie mam potwierdzenia. Tzn, wcześniej było to przez portal pracuj.pl więc raz udało mi się mieć swoją aplikację na profilu i widziałam czy coś się z nią dzieje (swoją drogą nie działo się nic…) zastanawia mnie czy ciągle zbierają cv i będą po nowym roku się zabierać za rekrutację czy po prostu mam takiego pecha, że moja jest omijana? 😭

Filip
    Member

Dostałem zaproszenie na rozmowę. Idę we wtorek 15.01. Ktos jeszcze stąd?

Matt
    Member

Filip kiedy składałeś aplikacje?

Filip
    Member

Może ze dwa tygodnie temu.

Matt
    Member

Rozumiem. Powodzenia dziś, trzymam mocno kciuki!
    Odezwali się do Ciebie mailowo czy telefonicznie?

Filip
    Member

Dzięki 🙂 odezwali się do mnie mailowo i musiałem wybrać interesujący mnie termin w takim kalendarzu online

Matt
    Member

Jak było? Jak wrażenia? 😊 Też aplikowałem jakieś 2 tygodnie temu, aczkolwiek póki co cisza. Nie wiem czy mogę jeszcze na coś liczyć czy tym razem się po prostu nie udało.

Ania Ania
    Member

hey, kilka dni temu pojawiło się kolejne ogłoszenie o rekrutacji do LOT, widziałam na pracuj.pl. Czasami to trwa jakiś czas, trzeba uzbroić się w cierpliwość ale na pewno potrzebują pracowników.

Matt
    Member

Hey, mam nadzieję że coś ruszy. Ania, latasz w LOT?

Ania Ania
    Member

Matt, tak:) i bardzo mi się podoba

Michał
    Member

Cześć! Mam pytanie czy ostatnio kontaktował się ktoś z Wami odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej? Składałem CV już jakiś czas temu. Ciekaw jestem czy tylko u mnie cisza? Z góry dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam M.

Ola
    Member

hejka! czy ktoś wybiera się może na rekrutacje 11.03? 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up