Personel pokładowy – PLL LOT

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 747 total)
  • Author
    Magdalena

Czy jest ktoś kto rozpoczyna szkolenie 13 czerwca? 🙂

Aldona

Byłam na rekrutacji 7 maja, mieli odezwać się do konca poprzedniego tygodnia. Dostałam maila, ze proszą o cierpliwość i wyniki bedą w poniedziałek lub wtorek. Cisza. Jestem zawiedziona i smutna ( wiem ze mnie nie wzieli ) ale najbardziej faktem, ze zignorowali uczestników.

Monisia

Czy ktoś z Was zna warunki jakie oferuje LOT na własnej działalności? Ile płacą i na jaki samolot jest szkolenie? Zastanawia mnie jak jest skonstruowana umowa czy są w niej jakieś kary umowne i za co. Czy się płaci za mundur i takie szczegóły? Jak ktoś coś wie to podzielcie się proszę informacjami

Marta Siarkowska

Wiadomo może kiedy jest następna rekrutacja?

Katarzyna

Pewnie na początku roku będzie

the sky's the limit
    Joanna

Właśnie miałam pisać, że lotnik rekrutuje.
    Wysłałam aplikację 27, dziś o 5 rano przyszedł e-mail powiadamiający (od pracuj.pl), że otwarto moją aplikację, ale na razie o ewentualnym zaproszeniu nic nie słychać. Czyżby było jeszcze za wcześnie?

Gordon

@Joanna
    Bez problemu poszła aplikacja ? Mi system długo mielił zapewne ze względu na liczbę załączników, automatyczny mail dostałem ale nie jestem pewien czy Lotnik otrzyma poprawną aplikacje

Joanna

Poszła, chociaż długo długo dodawały się te załączniki.
    Tak z ciekawości co im wysłałeś oprócz cv, zdjęcia, skanu dowodu i matury?

Gordon

@Joanna
    Wysyłałem CV, zdjęcie, dowód osobisty i skan matury.A dostałaś jakieś info już opqrócz automatycznego maila ?

Joanna

Tylko powiadomienie od pracuj.pl, że lotnik otworzył moje CV.
    A Ty dostałeś coś oprócz tego?

Gordon

Właśnie ja dostałem tylko automatyczny mail od e-recruiter (podziękowanie za aplikację) ale nie jestem pewien czy aplikacja doszła poprawnie. Strona mieliła długo dane po czym pojawił się komunikat o braku odebranych danych.

Joanna

Może wyślij im jeszcze raz tą aplikację?

Gordon

Joanna a masz jakiś adres mailowy żeby sprawniej pisać ?

Joanna

Jaki adres mailowy masz na myśli?

The topic ‘Personel pokładowy – PLL LOT’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up