Personel pokładowy – PLL LOT

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 738 total)
  • Author
    Magdalena
    Member

Czy jest ktoś kto rozpoczyna szkolenie 13 czerwca? 🙂

Aldona
    Member

Byłam na rekrutacji 7 maja, mieli odezwać się do konca poprzedniego tygodnia. Dostałam maila, ze proszą o cierpliwość i wyniki bedą w poniedziałek lub wtorek. Cisza. Jestem zawiedziona i smutna ( wiem ze mnie nie wzieli ) ale najbardziej faktem, ze zignorowali uczestników.

Monisia
    Member

Czy ktoś z Was zna warunki jakie oferuje LOT na własnej działalności? Ile płacą i na jaki samolot jest szkolenie? Zastanawia mnie jak jest skonstruowana umowa czy są w niej jakieś kary umowne i za co. Czy się płaci za mundur i takie szczegóły? Jak ktoś coś wie to podzielcie się proszę informacjami

Wiadomo może kiedy jest następna rekrutacja?

Katarzyna
    Member

Pewnie na początku roku będzie

Joanna
    Member

Właśnie miałam pisać, że lotnik rekrutuje.
    Wysłałam aplikację 27, dziś o 5 rano przyszedł e-mail powiadamiający (od pracuj.pl), że otwarto moją aplikację, ale na razie o ewentualnym zaproszeniu nic nie słychać. Czyżby było jeszcze za wcześnie?

Gordon
    Member

@Joanna
    Bez problemu poszła aplikacja ? Mi system długo mielił zapewne ze względu na liczbę załączników, automatyczny mail dostałem ale nie jestem pewien czy Lotnik otrzyma poprawną aplikacje

Joanna
    Member

Poszła, chociaż długo długo dodawały się te załączniki.
    Tak z ciekawości co im wysłałeś oprócz cv, zdjęcia, skanu dowodu i matury?

Gordon
    Member

@Joanna
    Wysyłałem CV, zdjęcie, dowód osobisty i skan matury.A dostałaś jakieś info już opqrócz automatycznego maila ?

Joanna
    Member

Tylko powiadomienie od pracuj.pl, że lotnik otworzył moje CV.
    A Ty dostałeś coś oprócz tego?

Gordon
    Member

Właśnie ja dostałem tylko automatyczny mail od e-recruiter (podziękowanie za aplikację) ale nie jestem pewien czy aplikacja doszła poprawnie. Strona mieliła długo dane po czym pojawił się komunikat o braku odebranych danych.

Joanna
    Member

Może wyślij im jeszcze raz tą aplikację?

Gordon
    Member

Joanna a masz jakiś adres mailowy żeby sprawniej pisać ?

Joanna
    Member

Jaki adres mailowy masz na myśli?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up