Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 615 replies, has 187 voices, and was last updated by  Lukasz88 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 616 total)
  • Author

Aleksandra
    Member

a gdzie jest napisane, ze przedlużyli?
    W ofercie nie widzę

novotel
    Member

koleżanka miała już rozmowę w minioną sobotę

Katarzyna
    Member

znasz jakieś szczegóły? O co pytają na poszczególnych etapach?

Joanna
    Member

Jak to możliwe, że już była rozmowa?
    Być może z jakiejś poprzedniej rekrutacji?

Dominik
    Member

Witam. Czy ktoś wie z jakiego powodu dostałem tylko jednego maila automatycznego z podziękowaniem za złożenie aplikacji? Z tego co wiem powinienem dostać jeszcze jedną wiadomość potwierdzającą dostarczenie do Lotnika.

Joanna
    Member

Sprawdziłeś w spamie lub w koszu? Niektóre poczty usuwają od razu maile, które “uznają” za spam.

Dominik
    Member

Tak, sprawdziłem całą skrzynkę i nic nie mam. Gmail raczej powinien mi dostarczyć obie wiadomości skoro pierwszej nie uznał za spam, ale nigdy nie wiadomo. A już parę dni minęło. Zastanawiam się na ponownym wysłaniem aplikacji.

novotel
    Member

nie jest powiedziane, że muszą przyjść 2 maile, to są tylko automaty z pracuj.pl, nic nie gwarantują, moja koleżanka aplikowała w czwartek, w czwartek telefon i w sobotę rozmowę miała, a nie dostała ani 1 maila z pracuj.pl

Katarzyna
    Member

Mam pytanie i może zechcecie się podzielić swoimi doświadczeniami. Jak przygotowujecie się na rozmowę? Na dniach też wysyłam aplikacje i zastanawiam się czy mogę coś zrobić żeby lepiej wypaść…enyone?

Joanna
    Member

Dlaczego akurat z Twoją koleżanką Lotnik skontaktował się telefonicznie, skoro z każdym innym kontaktuje się elektronicznie (nieoficjalne źródło)?

Dominik – wyślij jeszcze raz, nie obawiaj się.

aneta
    Member

koleżanka miała rozmowę indywidualną czy to była normalna rekrutacja? ja również wysłałam i dostałam dwa maile. jednak ciekawa jestem czy w ogóle ktoś się odezwie i kiedy to może nastąpić, bo niedługo mam wylot do arabskich linii, ale skłaniałabym się bardziej ku Lotowi gdyby była taka możliwość 🙂

Dominik
    Member

A ja potwierdzę info Joanny – lotnik nie zaprasza telefonicznie tylko mail’owo, wiem to od osób zapraszanych na rozmowy.

novotel
    Member

jak nie macie pewności to po co wprowadzacie w błąd? Lotnik dzwoni i pyta czy jesteś nadal zainteresowany/a i za chwilę wysyła maila z zaproszeniem

Dominik
    Member

Mam jeszcze jedno pytanie – czy ktoś już dostał mail’a, iż aplikacja została odczytana?

Joanna
    Member

Właśnie, że pewność jest. To Ty wprowadzasz w błąd.

Dominik – dostałam takowy: “Pracodawca otworzył Twoje CV”.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up