PLL LOT Rekrutacja 2020

• This topic has 7 replies, 3 voices, and was last updated 1 month ago by Przymysław.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Kamil
    Moderator

Rekrutacja 2020

Przymysław
    Participant

Pozwolicie, że zacznę. Jak wam idzie z aplikowaniem w nowym roku? Jakiś odzew na wysyłane zgłoszenia ?

LovelyCabinCrew123
    Participant

Ja składałam przez system e-rekruter i chyba jakoś po miesiącu się odezwali z zaproszeniem na rekrutacje. Dalej szukają czy już zakończyli rekrutacje ?

Przymysław
    Participant

Rekrutacja trwa dalej. Wysłałaś jedno zgłoszenie czy więcej? Jak sama rekrutacja wyglądała?

LovelyCabinCrew123
    Participant

Jedno zgłoszenie wysyłałam a sama rekrutacje mogę powiedzieć że przebiegała w bardzo miłej atmosferze, bez stresu. Najpierw prezentacja firmy i warunki finansowe, potem rozmowa z lektorem języka angielskiego, następnie ćwieczenia grupowe(scenki) a na koniec rozmowa indywidualna z rekruterami. Myśle że pomogłam 🙂 Rozmowa s lektorem naprawde w porządku, myśle że jak ktos na codzień używa angielskiego to nie będzie miał problemu. Scenki no to już od grupy zależy.

Przymysław
    Participant

A po jakim czasie od samej rekrutacji dają odpowiedź?

LovelyCabinCrew123
    Participant

Mi dali dzień po rekrutacji więc szybko. Babeczka mówiła że do tyg lub 2 max dają odpowiedzi.

Przymysław
    Participant

Dzięki wielkie za odpowiedź. Powodzenia 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up