pokójw W-wie

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  Guli 3 years, 8 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

loook
    Member

Z racji tego iż zaczynam szkolenie w W-wie, poszukuję pokoju najlepiej od tej soboty – niedzieli, gdzieś w okolicach lotniska – dojazd do 40min. Proszę o kontakt każdego, kto coś wie !:)

Guli
    Member

pokoj w centrum miasta na Pereca za westin hotel ja dojezdzalem do wizza z tego miejsca super dojazd autobusem kolejka naprwde super 😀

abcd26
    Member

hej, ja też szukam pokoju (nieprzechodniego) z dobrym dojazdem do lotniska, najlepiej już od maja. wolałabym z kimś latającym niż o obcej babuni 😉

Guli
    Member

Do wynajęcia pilnie

do wynajęcia pilnie pokoj w centrum warszawy przy ulicy Pereca 2 5 minut od dworca centralnego, umeblowany w mieszkaniu dwu pokojowym w którym mieszkają dwie studentki
    do zamieszkania od zaraz
    900 zl z oplatami bez kaucji

jeżeli zdecydujesz się zamieszkac jak najszybciej to pierwszy czynsz do zaplacenia 10 maja ponieważ ten miesiąc od 10 04 do 10 05 jest już opłacony.

http://olx.pl/oferta/pokoj-warszawa-centrum-pereca-2-CID3-ID5Jx4N.html?action=show&id=84733589#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20140426-%5BdiplayLink%5D-22026263@1-20140426093328

naprawdę polecam warty uwagi z mega dojazdem na lotnisko ja dojezdzalem na okecie przez dlugi okres czasu wiec polecam. odstepuje go tylko i wyłącznie ze względu na wylot do emiratow

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up