Lublin

This topic contains 7 replies, has 4 voices, and was last updated by  osiczka 5 years, 10 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

cabincrew24.com
    Keymaster

Port Lotniczy Lublin.

Jola
    Member

Hej. Gdzie można zaaplikować do Check-In ? Na ich stronie nie ma żadnych informacji na ten temat..

Kris
    Member

Najpiękniejsze lotnisko 🙂 Oby tak dalej 🙂

osiczka
    Member

ja w ogole nie moge ich strony otworzyc bo myslalam rowniez o obsludze naziemnej hehe

Kris
    Member

Kurcze, rzeczywiście. Strona nie wczytuje się. Pewnie serwer nie wytrzymał 🙂 Ja też myślałem o obsłudze naziemnej. Ciekawe czy płacą więcej niż w WAW..

osiczka
    Member

byles na ziemi w waw moze?? nie sadze ogolnie w kraju placa mniej niz w waw 🙂 wiec kokosow nie ma 🙂

Kris
    Member

Nie ale dużo słyszałem. Słyszałem nawet o zarobkach 1500-1700 zł w waw. Widziałem jakie panują tam warunki i za nic nie zdecydowałbym się. Może w Lublinie, przynajmniej na początku byłoby lepiej.

osiczka
    Member

kochany nie wiem z kad ale nie wiesz za duzo ja na wlasniej skorze to przerabialam.. fakt praca na piciu kawki nie polega ale hm… ciekawa co do wynagrodzenia miesiecznego sklada sie kilka czynnikow 🙂  w modlinie zdradze ze maja troszke ponad tysiac…. cos kolo 1300 nie chce klamac bo tylko slyszalam z dobrego zrodla … nigdzie nie zarobi sie wiecej jesli chodzi o kraj a waw… mowa o firmach haendlingowych 🙂 o ppl to dopiero bajka

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up