Qatar Airways 19 Stycznia 2013

This topic contains 50 replies, has 25 voices, and was last updated by  sjjo6 6 years ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 51 total)
  • Author

słuchajcie! przeszlam przez rekrutacje do final interview i kiedy mam sie spodziewac odpowiedzi czy jestem przyjeta czy nie? mowili ze w ciagu 3 tyg dadza odpowiedz czy jestes zatrudniona czy nie. mijaja 3 tyg a ja nie mam zadnej

lotniczka
    Member

Popytaj na cabincrew.com forum, tam dowiesz się wszystkiego 🙂

A swoją drogą zdradź szczegóły rekru, jaki był test z ang i co robiliście na pracy w grupach?

Mateusz
    Participant

Daj im jeszcze z tydzien. Czasami trwa to trochę dłużej. Na pewno dadzą znac 😀

Hej, ja miałam FI 19/11 odp. przyszła 02/01/2013 a nadal czekam na medical clarance wiec przygotuj sie na dlugie czekanie pozdrawiam 🙂

a jak wygląda ten test z angielskiego, jest to coś w rodzaju matury z języka/ że mamy test wyboru, test na czytanie ze zrozumieniem, zagadnienia gramatyczne/ Nie wiem trochę na co się nastawiać a przez to się stresuję.

A jak sobie wyobrażasz wielotygodniowe szkolenie w języku angielskim, dzielenie mieszkania z osobą z innego kraju i pracę z ludźmi z całego świata skoro stresuje cię prosty test?

Nie boję się o swoją znajomość języka w sensie pisania, porozumiewania się itd. Pytam bo chcę iść dobrze przygotowana, wiedzieć mniej więcej czego tak naprawdę mam się spodziewać na tym teście. Czy to coś złego, że się dopytuję? Przecież od tego mamy forum.

Test jest prosty, byłam na open day parę miesięcy temu. Chyba nawet nie było eseju.. Niestety odpadłam w idiotycznych scenkach-budowaniu wieży z papieru…

Ewa
    Member

@lenavalentino znalezione w sieci , mam nadzieje , ze to pomoze 🙂

“It was pretty easy for me. Reading comprehension and an essay.
    1. There was a story about one CC with 5 multiple choice questions (A-B-C-D).
    2. Another task was to match the word from the text with its meaning. For example: reliable, considered, ticking off, take-it-or-leave-it: you could figure the meaning out from the context.
    3. Then we had text signs and we had to match them with their interpretation. For example: Take 2 pills 3 times a day. A: You must take 3 pills a day, B: 4 pills, C: 6 pills.
    4. We had also a cover letter. Aagain 5 multiple choice questions.
    5. The last task was the essay. The topic was: If I could rule a country, which country would it be and what would I do? I wrote two pages. The whole test was one hour which was just enough.”

@Ewa kochana jesteś, coś podobnego właśnie widziałam gdzieś 🙂 dziękuję bardzo 🙂

szczegóły.. test z angielskiego prosty. na czesc testowa i esej masz 30 min. test pytania a,b,c prosza o wybranie odpowiedniej formy grzecznosciowej, odmiane w czasie, wybranie ktore sformulowanie pasuje najlepiej do kontekstu zdania, policzenie ktora godzina jest w szanghaju jesli w paryzu jest polnoc a roznica czasu to tyle i tyle, jakies proste dodawanie nie pamietam juz jakie…. a esej- ” kiedy byłem członkiem zespołu ktoremu sie nie powiodło” pozniej pracaw grupach tak po 10 osob. losowalismy karetczki na ktorych byly slowa: madonna, podloga, paparazzi, bojka itd. mielismy jako grupa ulozyc historie a pozniej ja zaprezentowac na forum. ze 160 os zostalo ok30 do FI

yourca
    Member

zbliża się kolejna rekrutacja Qatar Airways w Gdańsku i Bratysławie. Dzis info pojawiło się na ich oficjalnej stronie 🙂

http://careers.qatarairways.com/qatarairways/vacancysearch.aspx

Ickarus
    Member

meżczyzn biorą czy nie ?

Coala Kid
    Member

hej wszystkim!!
    bylam na rekrutacji 6 sierpnia w Wawie i dostalam recomendation letter po 3 miesiacach wiec nawet jesli nie otrzymacie maila po 3 tygodniach to nie ma czym sie zalamywac:)) niestety nie przeszlam dalej ale wam zycze powodzenia!!

monika_sz
    Member

Dostałam odpowiedz wczoraj, byłam na rekrutacji 19 stycznia, powodzenia 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up