Qatar Airways

This topic contains 74 replies, has 34 voices, and was last updated by  Karolina Olbryś 9 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 75 total)
  • Author

rosanella
    Member

Elor, widzę, że jesteś tu dobrze zorientowaną osobą, może ty wiesz czy będą jeszcze OD Emirates?

Traveler
    Member

Być to będą na 100%. Jednak o ich datach i miejscach do wiadujemy się ze stronki Emirates:

https://ekgrpapplications.emirates.com/Careersonlineapps/JOB_VACANCIES/JobDetails.aspx?advno=024D5AB84D3862E1 – można się zarejestrować na ich stronce

Tutaj jest lista aktualnych assesment days (trzeba się zarejestrować i dostać zaproszenie) ->
    https://ekgrpapplications.emirates.com/careersonlineapps/CC_OPENDAYS/GlobalAssesmentDays.aspx?j=f&pub=/english

Tutaj jest lista open days – każdy może przyjść:
    https://ekgrpapplications.emirates.com/careersonlineapps/CC_OPENDAYS/CabinCrewOpenDays.aspx?j=f&pub=/english

Trzeba śledzić na stronie lub na tym forum, bo zawsze ktoś wypatrzy i tu ogłosi

rosanella
    Member

Dzięki Elor! Jesteś wielki!

moni
    Member

Czy ktoś z Was pracuje dla QA i robi/ robił w niedawnym czasie medical clearance? Mam pewien problem i chciałabym o coś zapytać. Bardzo proszę o kontakt!

Traveler
    Member

Co Ci potrzeba?

moni
    Member

Potrzebuję kontakt mailowy do jakiejś osoby, która zajmuje się rekrutacją w QA i wysyła informacje o medical clearance. Dzwonili do mnie pytając czy dostałam od nich maila z informacją o badaniach, które mam zrobić. Podobno wysłali mi go, a ja w ciągu ostatnich dwóch tygodni nic nie dostałam. Chciałabym się z nimi z skontaktować w tej sprawie.

Traveler
    Member

Masz emaile i nr telefonu na skrzynce prywatnej

ewa87
    Member

Moni, sprawdz tez w SPAMIE mi tam wyladowaly maile od nich

Traveler
    Member

<cite>@rosanella napisał(a):</cite>
    Dzięki Elor! Jesteś wielki!

Pracuję nad tym :D, jeszcze 7kg i robię redukcję 😀 nei wiem czy 45 w bicepsie to dużo ale staram się 😀 hahaha

thx

Kiss-and-fly
    Member

<cite>@krystian.jurdzinski napisał(a):</cite>
    nei wiem czy 45 w bicepsie to dużo ale staram się 😀 hahaha

thx

wiesz… jakbyś chciał wrócic do latania jednak to z taką łapą to w charakterze tych co na TLV w 1wszym rzędzie siedzą ze słuchawkami w uchu 😀

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by  Kiss-and-fly.

Traveler
    Member

Raczej nie wrócę, zrobiłem juz wszystkie możliwe kursy w kierunku instruktora kulturystyki, fitnessu, treningów funkcjonalnych itp i raczej będę się trzymał tej pasji :P. Ale do LOT’u CV wyśle 😀 co mi tam, zobaczymy :D. Jak nie mają jakoś bardzo dużo latania to nadal byłbym w temacie o pracy CC, a może dałoby radę pogodzić pozostał etaty :P, a jak nie to trudno bo i tak przerzucam się na rekrutacjie dla pilotów 🙂

• This reply was modified 4 years, 7 months ago by  Traveler.

moni
    Member

<cite>@ewa87 napisał(a):</cite>
    Moni, sprawdz tez w SPAMIE mi tam wyladowaly maile od nich

Niestety w spamie nie mam nic, wysłałam maila do rekruterki, może niedługo ktoś się odezwie…

moni
    Member

Czy ktoś z Was dostał w ostatnim czasie maila odnośnie badań lekarskich i mógłby mi go przesłać? Myślę, że w ten sposób zaoszczędzę sporo czasu, bo recruitment team na maile nie odpowiada :/ Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt przez priv.

Beatrissse
    Member

Moni trochę cierpliwości (przydaje się w tej pracy ;)), zapewne ich skrzynki mailowe są bombardowane mailami, więc daj im troche czasu 😉

Traveler
    Member

Na odpowiedź z QR zwykle czeka się ok 2 tygodni… na każdego maila 😀

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up