Qatar Airways

This topic contains 74 replies, has 34 voices, and was last updated by  Karolina Olbryś 1 year, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 75 total)
  • Author

viki
    Member

Wszystkie przeszlam. Angielski latwy moim zdaniem bardzo, latwiejszy od matury. Ale rozprawke kazali napisac. Tatuaze niedopuszczalne, zdrowie jest bardzo wazne dla nich, nawet jesli wyniki krwi juz na miejscu bedziesz miala zle, to nie mozesz pracowac, czekasz az sie poprawi albo wracasz do domu.
    Minusem pracy jest fakt, ze wszystkie historie znalezione w necie nt zycia w katarze i warunkow pracy-to prawda, ale da sie to przezyc, jesli jest sie w stanie dostosowac i zmienić przyzwyczajenia.

Pitaja
    Member

No co ty?! A myślałam, że to taka ciężka, trudna i długa droga…hmn..spróbować można w sumie 🙂 Akurat tatuaży nie mam , ale o blizny się boję 😛 właśnie…czytałam jak to tam wyglada na miejscu i że to na prawdę prawda ! Nie takie luzy , jak w Emirates…
    Nie chciałaś spróbować ? Chyba , że już gdzie indziej pracujesz jako stewardessa ?

viki
    Member

droga jest ciężka i długa, nie powiedziałam że nie 😉
    w emirates wcale nie ma aż takich luzów, w etihadzie też. no ale coś za coś.

tak czy siak pracę w Qatarze polecam, przynajmniej spróbować 😉
    nie pracuję aktualnie jako stewardessa.

Pitaja
    Member

A w Qatarze ile jest takich etapów podczas rekrutacji, które trzeba przejść? Oprócz interview, testu z ang i zadań grupowych ( na czym polegają )

viki
    Member

wysłałam Ci wiadomość 🙂

Pitaja
    Member

Viki 1 Dostałaś moją wiadomość ? Chyba nie za bardzo wiem jak wysyłać 😛
    Podałabyś mi swojego maila ?

Pitaja
    Member

Czy ktoś brał udział w rekrutacji w ten weekend w Wawie i mógłby się podzielić wrażeniami ? 🙂

Karolina
    Member

hej Viki!
    Byłabym ogromnie wdzięczna jeśli mogłabyś przesłać mi jakieś info nt. jak wyglądały etapy .
    Pozdrawiam

Marcia
    Member

Viki, ja również bym chciała Cię poprosić o te informacje dotyczące etapów 🙂 pzdr 🙂

lotniczka
    Member

Czy jest tu ktoś to brał udział w rekrutacji do Qatar Airways w ostatni weekend w Krakowie ?

ja brałam 🙂

Ewa Ha
    Member

Cześć, czy jest tu ktoś kto był na rekrutacji 5 września w Warszawie i przeszedł do końca ?

julia
    Member

Cześć, piszę artykuł o pracy w liniach lotniczych i poszukuję osoby, która pracuje/pracowała w Qatar airways i zgodziłaby się odpowiedzieć na kilka pytań.
    Piszcie tu lub na ju_mard@wp.pl

• This reply was modified 1 year, 8 months ago by  julia.

Sara
    Member

Cześć 🙂 Jest tutaj ktoś, kto brał udział w dzisiejszej rekrutacji w Wawie i mógłby podzielić się wrażeniami? 🙂

Cześć Sara!
    Brałam udział – jest 5 etapów i po każdym z nich zostają odrzucane kolejno osoby.
    1. Test językowy
    2. Sięgniecie 212cm (na palcach) i dwa/trzy szybkie pytania – wbrew pozorom myśle ze ten etap jest najważniejszy bo najwiecej ludzi na nim odpadło. Oceniają wtedy Twój wygląd, sposób zachowania, język itp
    3. Zadania w grupach, nie tak straszne jak krążą o nich legendy 😉 po prostu bądź sobą, zabieraj głos ale daj również dojść do głosu innym
    4. Krótka prezentacja dot firmy i wypełnianie kwestionariusza (pyt typu: dlaczego chces prqcowac dla QA)
    5. Rozmowa face to face – około 10-15 minut. Zapytają raczej tylko o to co napisałaś w tym kwestionariuszu
    Nast dnia wysyłają wiadomośc zeby załadować zdjęcie sylwetki i twarzy, cv itp a około 2 tyg pózniej zaczyna sie dosylanie dokumentów medycznych
    Pozdrawiam 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up