Qatar Airways

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Kamil 5 years, 4 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #13746

  Kamil
  Moderator

  Qatar Airways to narodowy przewoźnik Qataru zbazowany w Doha. Linia lotnicza powstała 22 listopada 1993 roku. Operuje na ponad 100 destynacjach. Flota przewoźnika składa się ze 110 samolotów.

  Flota

  Airbus A319-100LR, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A340-600, Boeing 777-200LR, Boeing 777-300ER

  Jak wygląda rekrutacja Cabin Crew w Qatar Airways?

  Qatar Airways oferuje dynamiczne i zróżnicowane kulturowo miejsce pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiety świadczeń, które obejmują zakwaterowanie, transport oraz dodatkowe bonusy. Należy pamiętać, że osoby pracujące dla Qatar Airways w Katarze otrzymują wolną od podatku pensję.

  Qatar Airways Cabin Crew

  Rekrutacja rozłożona jest na 3 dni

  Dzień pierwszy

  Spotkanie z przedstawicielami linii we wskazanym miejscu, zazwyczaj jest to sala konferencyjna w hotelu. Osoby rekrutujące przez większą część spotkania opowiadać będą o firmie, jak wygląda praca w Qatar Airways, o wysokości wynagrodzenia oraz zakwaterowaniu. Będą również dyskutować o podstawowych zasadach i wytycznych których oczekiwać będą od wszystkich pracowników. Będzie możliwość zadawania pytań.

  Po prezentacji każdy zostanie poproszony o podejście do stolika i zostawienie CV, po czym już tylko czekać na “golden call”. Jeżeli zostaniesz wybrany, zostaniesz zaproszony na drugi etap.

  Dzień drugi

  Test wyboru z języka angielskiego obejmujący zagadnienia gramatyczne a także pisemne odpowiedzi. Jeżeli sobie poradzisz, zostaniesz zaproszony do prowadzenia dyskusji w grupach. W między czasie zostaniesz sprawdzony, czy dosięgniesz na wysokość 212 cm. Następnie zostaniesz zapytany o wzrok oraz blizny. Blizny oraz różnego rodzaju znaki na skórze w widocznym miejscu niestety prowadzą do dyskwalifikacji. Należy pamiętać aby zabrać paszport. Jeżeli przejdziesz ten etap, pozostaje już tylko rozmowa końcowa.

  Dzień trzeci

  Rozmowa indywidualna z osobami rekrutującymi. Po rozmowie, po ok. 3 tygodniach otrzymasz odpowiedź pozytywną, jeżeli nie otrzymasz telefonu, niestety będzie to oznaczało, że tym razem się nie udało..

  Pamiętaj, że rekrutacja mogła ulec zmianie. Powodzenia!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

×
CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up