Qatar rekrutacja 2017 cabin crew

This topic contains 9 replies, has 8 voices, and was last updated by  Agnieszka 2 weeks, 2 days ago.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

Noemi fabiś
    Member

Hej, wybiera się ktoś na rekrutacje Qataru do Serbi? Jeżeli tak to piszcie razem bedzie raźniej!

Sandra
    Member

Hmm do Serbii raczej nie, natomiast 13 maja odbywa się rekrutacja w Gdańsku 🙂

• This reply was modified 5 months, 2 weeks ago by  Sandra.

Noemi fabiś
    Member

No wlasnie tez to zauwazylam dopiero w ten weekend. Dziewczyny wiecie mniej wiecej jak wyglada ten test z angielskiego u nich? Jakies eseje trzeba pisac-.- Kurde o czym? Jakie oni maja tematy?

MIkolaj
    Member

A ktoś mi może powiedzieć w którym miejscu i o której godzinie będzie ta rekrutacja??

Magdalena
    Member

Edyta, na ich stronie jest napisane:
    GDANSK
    Venue: RADISSON BLU HOTEL GDANSK – Dlugi Targ 19, Powroznicza 80-828 Gdansk, Poland
    Date: 13th May 2017
    Time: Between 9 am to 5 pm
    Attire: Formal business attire

Aleksandra
    Member

Cześć. Mam pytanie odnośnie tego ile trwa cała rekrutacja ? czy są to 3 dni ?

Magdalena
    Member

Cześć:) Jest tu ktoś kto doszedł do final interview 24-go czerwca w Warszawie? Albo z rekrutacji w Gdańsku? Właśnie otrzymałam mail od Qatar i w sumie chciałabym się poradzić co dalej i jak sytuacja u Was:)

Agnieszka
    Member

Hej 🙂 Ja bylam tydzien temu na OD w Pradze. Ogolnie to wygladalo calkoooowiiiicieeeeee inaczej niz wszyscy mowia 😉 pozbieraly CV, zaczrleismy od testu z angielskiego + matmy – ELIMINACJA – potem romozwa 2-1, reach test, wybieralismy karteczke ze stolu z jednym slowem i trzeba bylo mowic o tym slowie, ja trafilam na SMALL :D, blizny, tatuaze itp itd. – ELIMINACJA – Tu odpadałam, ale mam tatuaz, wiec mozliwe, ze przez to, ale oczywiscie nigdy nie mowia co i jak 🙂 dalej zadania w grupach, przeszlo z 10 osob. Za 2 tyg sa w Wawie 🙂

szymek
    Member

jak wygląda test z matematyki ?

Agnieszka
    Member

To były jakieś 3-4 zadanie, dołączone do testu z ang, który zawierał również esej do napisania. Z matmy to były takie tekstowe, chodziło o średnią, ułamki chyba też coś z czasem, ale nie pamiętam dokładnie. 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up