Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 91 replies, has 30 voices, and was last updated by  patka 5 months, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 92 total)
  • Author

Karina
    Member

Hej Kochani, mam pytanie czy są tutaj jakieś osoby, które zostały zaproszone na spotkanie rekrutacyjne do Enter Air 14.01.2017? Nie ukrywam, że jest to moje pierwsze takie spotkanie, miał ktoś może z tym już do czynienia? Jakieś wskazówki, rady? 🙂

Piotr Fica
    Member

Witaj!
    A powiedz Nam czy rekrutacja ta jest na umowę stałą czy sezonową? 🙂

Karina
    Member

Na umowę sezonową 🙂

Hej! Ja zostałam zaproszona, to moja pierwsza rozmowa w Enterze 😉

Karina
    Member

A do jakiej bazy aplikujesz? Stres jest? Ja szczerze powiedziawszy nie wiem czego mam się spodziewać, ponieważ jest to w sumie pierwsza linia do której aplikuje 🙂

Aplikuje do Warszawy.Stres trochę jest bo nie mam statusu studentki a nie wiem jak oni do tego podchodzą,czy to jest wymóg aż tak bardzo restrykcyjny 🙁 ale jak nie tutaj to gdzieś indziej bo 30 stycznia mam rozmowę w Ryanair 🙂 Wcześniej byłam tylko w Wizz na rozmowie ale odpadłam ze względu na wzrost.Nie martw się że to twoja pierwsza rozmowa,zawsze musi być ten pierwszy raz!

Marta
    Member

Marta Hoffmann – A ile masz wzrostu?

Wiktor
    Member

Hej. Ja tez dostałem zaproszenie na spotkanie 14.01 i tez jest to moja pierwsza rozmowa. Nie mam pojęcia czego możemy się spodziewać???

160 cm, a Wizz chce minimum 165 cm..

Karina
    Member

Też idę 14.01. Byłam już raz na rekrutacji w EnterAir w grudniu 2016, ale nie poszło mi najlepiej – odpadłam w pierwszym etapie.
    Gdzieś na forum ktoś opisywał jak wyglądają po kolei etapy. Pierwszy etap bez zmian – przedstawić się.
    Czas ok 60 sekund
    Pytania:
    1. Imie, nazwisko, wiek, czym obecnie sie zajmuje
    2. Dlaczego chcę pracować jako CC
    3. Czego oczekuję od pracy jako CC
    4. Dlaczego powinienem zostać wybrany/ powinnam zostać wybrana

Kolejne etapy polegaja na scenkach (można też na forum poszukać, albo w google wpisać, bo widzialam jak ludzie opisywali jakie mieli przykladowe scenki), zadania w grupie i rozmowa indywidualna na podstawie CV.

Piotr Fica
    Member

Dokładnie tak jak napisała Karina. Jest taki wątek w którym opisywane były dokładnie 3 etapy, które występują na rekrutacji. Najważniejsze to zachować spokój żeby głos nie drżał i otwarty umysł żeby żadne proste pytanie Was nie zatkało. Na scenkach przede wszystkim sprawna współpraca i należy być uprzejmym. Jeżeli odgrywasz rolę pasażera daj kłody pod nogi swojemu partnerowi ale takie żeby bez problemu mógł on je przejść. Bądźcie gotowi, że w trakcie scenek komisja wtrąca się do rozmowy jako “upierdliwy pasażer”. Należy zachować spokój, przepraszać przepraszać przepraszać i jeszcze raz przepraszać i być miłym. NIGDY nie mówcie “nie mogę tego zrobić dla Pana/Pani”. Trzeba zmienić komuś miejsce bo skarży się, że pasażer siedzący obok wali na kilometr potem, a Wy macie pełny samolot – nie mówimy tego bo pasażer tego nie wie. Należy powiedzieć, że pójdziesz sprawdzić czy są wolne miejsca nawet jak ich nie ma.
    Troszkę masło maślane ale mam nadzieję, że pomogłem 🙂

• This reply was modified 7 months, 2 weeks ago by  Piotr Fica.
    • This reply was modified 7 months, 2 weeks ago by  Piotr Fica.

Wiktor
    Member

Czy Komisja rekrutacyjna jest “upierdliwa” i daje dużo kłód pod nogi?

• This reply was modified 7 months, 2 weeks ago by  Wiktor.

Piotr Fica
    Member

Wszystko zależy jak sie zaprezentujesz. Scenki były ostatnio po Polsku ale nie wyklucza to, że mogą być po angielsku.

Wiktor
    Member

Dzięki za odpowiedz;)
    Mam jeszcze pytanie. Cała rekrutacja tak mniej więcej ile godzin trwa?;)

Karina
    Member

Wiktor na pewno komisja nie pozwoli Wam za szybko skończyć scenki. Podczas mojej byłam pasażerem, którego boli głowa i jest uczulony na większość leków. Koleżanka zaproponowała mi kawę i w tym momencie panie z komisji zaczęły krzyczeć, że też chcą kawę, czemu ja dostanę ją za darmo a one nie (mimo, że nie powiedziałyśmy, że kawa będzie za darmo 🙂 ) oraz że zmarnowałam im cały turnus, bo wiecznie chodziłam pijana i pewnie dlatego boli mnie głowa, więc koleżanka nie powinna mi pomagać 😉 Nasza rekrutacja trwała jakoś do 16-17.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up