Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 91 replies, has 30 voices, and was last updated by  patka 6 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 92 total)
  • Author

Paulina
    Member

Ostatnim razem były osobę ubrane w spodnie,ja prawdopodobnie czarna sukienkę założę

Hej mam pytanie do osob ktore dzis dostaly zaproszenie, kiedy wysylaliscie plikacje online?

Hej mam pytanie do osob ktore dzis dostaly zaproszenie, kiedy wysylaliscie plikacje online?

olkaaa
    Member

Na sezon letni wysyłałam aplikacje 25 stycznia 🙂

Gordon
    Member

Startował ktoś do Enter Air dwa lub więcej razy ?

Patka
    Member

Hej 🙂 też dziś dostałam zaproszenie. Na 4.03 ;). Ciekawe czy rekrutacja wygląda tak samo jak na normalną umowę…

olkaaa
    Member

Też jestem ciekawa 🙂 Ktoś coś wie? 🙂

Paulina
    Member

<cite>@gordon napisał(a):</cite>
    Startował ktoś do Enter Air dwa lub więcej razy ?

Ja będę jechała drugi raz,ale tym razem na sezon letni ostatnio byłam na rekrutacji na pełen etat

Gordon
    Member

@paulina wysłałem Ci wiadomość na priv 🙂

Patka
    Member

A na jakie bazy chcecie?

Agata
    Member

Wczoraj wieczorem wysłałam aplikację na sezon letni. Jeśli chodzi o bazę, to Warszawa. 🙂

Sandra
    Member

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną 11.03.2017 .
    Z tego co się orientuję to pierwszy etap składa się z opowiedzenia kilku słów o sobie w języku angielskim, natomiast cała reszta (kolejne etapy) są w języku polskim i mogą to być scenki, rozmowa face to face na temat CV itd.
    Jeśli się mylę lub ktoś ma bardziej szczegółowe informację to proszę mnie poprawić 🙂

A baza najlepiej Poznań i na okres wakacji 🙂

Pozdrawiam 😉

Alina Nowak
    Member

Tak się zastanawiam jakie warunki trzeba spełniać, żeby oni wzięli mnie w ogóle pod uwagę?
    Wysłałam aplikację w styczniu i nadal nic
    Mówię o sezonie letnim- mam wykształcenie średnie maturalne, umiem pływać, uwielbiam pracę z ludźmi, jestem dyspozycyjna, znam angielski na poziomie średniozaawansowanym i francuski na poziomie średnim (z Anglika w czerwcu zdaje FCE)…. wszystko to opisałam w cv i dodatkowo wspomniałam o tym w wiadomości e- mail
    Jedyne co mam ogromną wątpliwość to to, że nie mam statusu studenta. Jestem w szkole policealnej na kierunku technik informatyk a od października chcę iść na studia ekonomiczne. Może to jest problem? Oni chcą tylko studentów? Bo nie wiem czy im bardzo zależy czy ktoś jest student czy słuchacz? I za jednego i za drugiego płacą mniejsze składki ZUS niż za osobę nieuczącą się, więc to chyba nie problem?
    Po prostu nie mogę znaleźć przyczyny
    Chyba że oni otwierają te maile na chybił trafił?
    A powiedzcie mi jeszcze czy oni jak się kontaktują to dzwonią czy wysyłają maile?

Agata
    Member

Sandra, a kiedy wysłałaś aplikacje?

Wgl ile czekaliście na odpowiedź?

olkaaa
    Member

Alina, też mi się wydaje, że to nie ma znaczenia czy masz status studenta. Oprócz angielskiego, znasz jeszcze francuski, co moim zdaniem jest wielkim atutem. Spokojnie, może jeszcze się odezwą. Mnie zaprosili na spotkanie rekrutacyjne poprzez emaila.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up