Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 120 replies, has 51 voices, and was last updated by  Kasia 7 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 121 total)
  • Author

Warszawa
    Member

Hej hej, a wy dostaliście maila czy dzwonili do was?

Renata
    Member

mailowo 🙂

Jeśli ktoś wybiera się na rekru do Warszawy 22.09 niech napisze do mnie na fb, może razem będzie raźniej 🙂

https://www.facebook.com/marta.bielecka.503

+ jeśli ktoś obecnie pracuje w Enterze fajnie jakby napisał czy warto bo z opinii na różnych forach to raczej same negatywne opinie :/

Kasia
    Member

Czy ktoś z was wie, czy Enter będzie jeszcze organizował rekrutację na sezon letni?

Wydaje mi się, że przegapiłam rekrutację w listopadzie 2018 na sezon letni 2019. Obecnie jest tylko możliwość aplikowania do “zwykłej” rekrutacji, a mi, ze względu na studia, zależy na pracy sezonowej.

foolow
    Member

<cite>@sheenan napisał(a):</cite>
    Czy ktoś z was wie, czy Enter będzie jeszcze organizował rekrutację na sezon letni?

Wydaje mi się, że przegapiłam rekrutację w listopadzie 2018 na sezon letni 2019. Obecnie jest tylko możliwość aplikowania do “zwykłej” rekrutacji, a mi, ze względu na studia, zależy na pracy sezonowej.

Też miałam o to pytać!
    Na pewno nic nie przegapiłaś, bo oni rekrutacje zawsze zaczynali w okolicach grudnia i kończyli jakoś w lutym/marcu.
    Wygląda na to, że w tym roku nie będą rekrutować na lato. Przynajmniej tak mi się wydaje. Chyba, że zaczną rekrutacje późno, ale wątpię, bo potem mieliby bardzo mało czasu, żeby to ogarnąć.
    Istnieje jeszcze opcja, żeby zapytać ich na fb. Oni tam odpisują i pewnie udzieliliby informacji.
    Może doszli do wniosku, że już im się takie rekrutowanie nie opłaca.

Kasia
    Member

Dziękuję za odpowiedź! Jeśli jesteś zainteresowana to Enter właśnie otworzył rekrutację na sezon letni! Ja spróbuję swoich sił w Warszawie 🙂

Kacper
    Member

Hej wszystkim! Wysłałem cv kilka dni temu. Póki co, brak odzewu. Do kogoś z was już się odezwali? Jeśli tak, to czego oczekiwać – mail czy telefon?

Ola
    Member

Mnie wczoraj przesłali maila z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjna 19.01:) Wiec sprawdzaj często pocztę! 😀

Kacper
    Member

Kurde, u mnie nadal pusto :/ trochę się stresuję, że nic z tego :/

Kacper
    Member

Mały update: dostałem zaproszenie na 26.01 na 10:00. Ktoś się wybiera wtedy? Można pójść razem, będzie raźniej 😀

Kasia
    Member

Kacper, jak poszła ci rozmowa? Też dostałam w końcu zaproszenie na 9.02 i jestem ciekawa 🙂

Magdalena
    Member

Hey, ktoś z rekrutacji tydzień temu dostał telefon?;)

Kacper
    Member

Niestety odpałem po drugim etapie, ale idę znowu na 09.02. Ogółem atmosfera jest całkiem przyjemna, dlatego złożyłem cv drugi raz ;D Kasia, jeśli chcesz, to możemy się zgadać i pójść razem 😀 Jak coś, to pisz do mnie na fb https://www.facebook.com/kacper.nobis

Magdalena
    Member

Hej Kacper, dobrze zrozumiałam że byłeś na rekrutacji i odpadles w drugim etapie a zaraz potem wysłałeś CV drugi raz i Cię znowu zaprosili? O.o

Agata
    Member

Ktoś wybiera się 23.02?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up