Ryanair

This topic contains 304 replies, has 102 voices, and was last updated by  Gracjan 11 months ago.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 305 total)
  • Author

Victor
    Member

4 🙂 Da się żyć 😀 Praca jest spoko…i kaska też 😀

Klaudia
    Member

Arctic47 Dzieki za dluga odp 😉 Pracowalam jakis czas w Anglii jako kelnerka i mam teraz podobne zdanie do Twojego o tym ze Polacy powinni byc pewniejsi siebie i rowniez zdazylam sie przekonac jak tamtejsi klienci potrafia byc upierdliwi, wymagajacy, niemili itp.
    Czy podczas szkolenia musiales sam sobie zorganizowac zakwaterowanie?

Jak to jest pracowac codziennie z kims innym? to raczej na plus czy na minus? (czy atmosfera miedzy zaloga zawsze jest dobra)

O co pytaja na rozmowie rekrutacyjnej (jakies najtrudniejsze pytania) i czy sa scenki do odgrywania

Jesli ktos z Was pracuje juz troche dluzej to bylabym wdzieczna gdyby mi powiedzial jak to jest z ta kasa:D tzn czy dlugo trzeba czekac zeby wyciagac te 1100-1400.

Victor
    Member

Jak splacisz raty za szkolenie to taka pensja jest jak najbardziej możliwa, ale w sezonie. To logiczne, że spłacając z pensji kredyt mniej wpływa na konto. Ten czas ( na szczęscie szybko mija) 🙂 Dużo zależy również od miejsca, w którym jesteś zbazowana. Atmosfera w pracy jest spoko. Kluczową osobą jest zazwyczaj 1. Jeżeli trafi się “upierdliwa” to może uprzykrzyć życie. Chociaż ja nie narzekam. Podczas szkolenia o zakwaterowanie niestety musisz zadbać sama. Można zawsze “skrzyknąć” się na forum i wspólnie coś wynająć. Rozmowy rekrutacyjnej się nie obawiaj. Nie będziesz musiała odgrywać scenek, liczy się ogólne wrażenie. Dobrze być zdecydowanym, pewnym – nie mylić z zarozumiałym 😉 Pracując na pokładzie z różnymi ludźmi musisz mieć łatwość nawiązywania kontaktu. Powodzenia 🙂

Mateusz
    Participant

Robicie 4 sektory?? Jak to możliwe??!! Możesz podać przykładowe loty? Nie mogę sobie tego wyobrazić…

Katarzyna
    Member

Hej jestem nowa na forum, mam rozmowe z Ryanaira 12 w Krakowie, chcą CV po angielsku ze sobą (zrozumiałe) ale mam pytanie, Cv przez europass jest ok? czy to z górki i powinnam się bardziej wysilic? dzieki za odpowiedz 🙂 pozdrawiam

Victor
    Member

Mateusz 😀 np.
    CRL – MRS

MRS – CRL

CRL – BTS

BTS– CRL

No i masz 4 sektory. To są krótsze destynacje…

Klaudia
    Member

Victor dzieki za info 😉

Caroline
    Member

hej, wybieram się na rekrutacje do ryanair 12,09 w Krakowie … może mi ktoś wyjaśni czy jak się dostanę i pojadę na kurs to czy zagwarantowany jest nocleg? Bo różnie wyczytałam … na stronie crewlinka jest jakaś wzmianka o noclegu i podobno przeznaczają na to 700 Euro z zapłaty za kurs no i zdjęcia jakieś z “akademika” też są. A jak z przelotem tam na miejsce… bo logicznie rzecz biorąc bilety do tej miejscowości powinni zagwarantować.

narcissisme
    Member

Cześć! Czy przed kursem również trzeba się uczyć wszystkich skrótów lotnisk? Ich jest ok. 180. Trzeba to znać na pamięć?? 🙂

Arctic47
    Member

@caroline – będziesz miała zagwarantowany przelot do kraju, gdzie będzie się odbywać kurs i możesz za darmo dać 2 bagaże na check-in, każdy max 20 kg.

@narcissisme – dostaliśmy tę listę i na wszelki wypadek ją zakuliśmy, ale przez cały kurs nikt o to nie pytał 😉

narcissisme
    Member

arctic: To na razie to odpuszcze i biore się za nauke reszty. Na same te skróty straciłabym tydzień czasu. Wróce do tego przed samym kursem jak mi starczy czasu 🙂

Ktoś się wybiera na kurs do KRK 19 lutego????

Arctic47
    Member

Ten Pre-course Study Pack to właściwie w większości materiał, który będziecie przerabiać przez te 6 tygodni. Oczywiście warto coś tam zajrzeć, ale będzie na to też czas w czasie kursu. Osobiście uważam, że nie ma sensu próbować zakuć wszystkiego, bo i tak więszkość wyleci z głowy do momentu egzaminu (w końcu to typowa pamięciówka), ale jeśli chcesz mieć spokój z pierwszymi wejściówkami to polecam najpierw zakuć te terminy jak np. DITCHING, DIVERSION, STAND, TAXIING itd. Z tego będą pierwsze testy. Jest tam cała lista tych słówek “branżowych”. Na pewno nie pójdzie w las bo potem będziecie ich używać na bieżąco w dalszych etapach szkolenia i później w pracy.

Hej wszystkim 😀 Mam pytanie do osób, które są już po kursie. Czego wymagają na zajęciach na basenie? Holowanie? Pływanie na czas?

Raav
    Member

Msbrightside – z tego co było mówione w trakcie rekrutacji na basenie trzeba dowolnym stylem, bez pomocy, przepłynąć długość basenu (nie pamiętam ile to metrów), oraz holować drugą osobę przez całą długość basenu. Z tą różnicą, że przy holowaniu obie osoby mają kamizelkę ratunkową.

Dzięki wielkie za odpowiedź Raav 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up