Ryanair

This topic contains 304 replies, has 102 voices, and was last updated by  Gracjan 6 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 305 total)
  • Author

prise
    Member

Co do transferow – jest to rosyjska ruletka, nie ma na to reguly, jedni dostaja nawet po 3-4 miesiacach w firmie a inni siedza po 4-5lat i transferu nie dostali…
    Jest to nie prawda, ze ten kto robi kurs w Polsce ma szanse na dostanie sie do polskiej bazy, nie ma to zadnego znaczenia, to tylko kurs 😉
    W Polsce zarabiaja w euro, najgorzej wychodzi Wrocał, najgorsze zarobki.. krk troche lepiej, na temat gdanska nie mam zadnych info a wawa oczywiscie na 1miejscu jesli chodzi o Polske 😉

Raav
    Member

@prise akurat to, co napisałem dotyczyło oficjalnej informacji udzielonej przez Dalmac, która z resztą się sprawdziła. Część osób zapisanych na kurs we Wrocławiu dostało Polskie bazy.

Karolina
    Member

Witam, chcę zapłacić za kurs z góry. Czy mimo to powinnam się martwić o przetrwanie przez pierwszy rok? 😛

A jaką masz bazę?

Karolina
    Member

Racja… Głupie pytanie, bo jeszcze jej nie znam.. Jak się dowiem to powtórzę.

Bardzo wiele zależy od bazy. Też się zastanawiam czy nie zapłacić z góry… A kiedy masz kurs?

Karolina
    Member

Jestem na liście rezerwowej na 2.02 w Warszawie ale coś czarno to widzę… Pewnie wepchną mnie do Dublina na później bo zauważyłam na wcześniejszych stronach, że parę osób już od dłuższego czasu czeka na Warszawę na rezerwie więc… Mam nadzieję, że jak najszybciej dadzą mi znać 🙂

Ja rozmawiałam z tą Andreą z Crew Linka i też mi mówiła, że parę osób jest na liście rezerwowej w Warszawie. Zaproponowała mi też Frankfurt Hahn za 500 euro i tam jest podobno dużo wolnych baz do wyboru jeszcze. A jeśli chodzi o Warszawę to ma same Niemcy, z tego co mówiła…

Anna
    Member

Kosmitkazgorz a czy wiadomo jakie dokładnie są bazy do wyboru po kursie we Frankfurcie? i kiedy zaczyna się ten kurs? 😛 ja jestem zapisane na szkolenie w Warszawie, ale dostałam bazę w Holandii i chętnie bym ją zmieniła na jakąkolwiek inną 😀 czy przepisanie z jednego kursu na drugi jest wql możliwe?

Karolina
    Member

To jak coś chętnie przyjmę bazę w Niemczech, bardzo by mi odpowiadała. Kurs we Frankfurcie też:) Andrea mówiła kiedy się odbywa?

Tak, zaczyna się 24 lutego i kosztuje 500 euro. Jak zapłacisz tę opłatę to można się z nimi dogadać o wiele rzeczy. Mówiła mi, że ma wolne bazy w Niemczech i Belgii, ale jak się trochę pomęczy temat to można dostać więcej, jeżeli oczywiście faktycznie wolne miejsca będą. Ja jadę do Frankfurtu, potem na Cypr 🙂

Karolina
    Member

Super dzięki za info:)

DOMINIKA
    Member

hej czy sa tu jakies dziewczyny z kursu w Warszawie 2.02 które jeszcze nie mają zakwaterowania na czas kursu?

narcissisme
    Member

Czy ktoś z was pracuje w bazie w Cork? Albo zna kogoś kto tam pracuje?

Victor
    Member

Cisza… Tak zapracowani jesteście? 😉

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up