Ryanair

This topic contains 302 replies, has 101 voices, and was last updated by  xelka 5 months ago.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 303 total)
  • Author

Raav
    Member

Daniel, widocznych tatuaży oficjalnie nie akceptują – czyli koszula z krótkim rękawem musi zakrywać.

W praktyce wygląda to tak, że jeśli na rekrutacji / kursie zobaczą tatuaż, to Cię wyrzucą (tak sądzę).
    Jeśli natomiast będziesz miał tatuaż już w bazie, to każdy będzie miał wylane (chyba że ktoś doniesie :P). Oczywiście mowa o małych tatuażach, bo jeśli masz tribal na całe ramie to odpada kompletnie

Rozumiem dzięki za odpowiedz, jak to wyglada co do badań lekarskich co sprawdzają ?

Natalia
    Member

Jest jakaś szansa ze dostanę bazę w Krakowie?

Kamil
    Member

<cite>@natic88 napisał(a):</cite>
    Jest jakaś szansa ze dostanę bazę w Krakowie?

Miejsce pracy (baza) nie są zależne od miejsca rekrutacji. O bazie dowiesz się na początku lub pod koniec szkolenia – nie pamiętam już dokładnie – wyślą Cię tam, gdzie potrzebują pracowników.

Raav
    Member

Badania są dość dokładne (np. spirometria, mocz, krew) ale wyniki są traktowane dość pobłażliwie. Chociaż zdarzyło się, że jedna osoba miała (podobno) bardzo złe wyniki krwi i nie przeszła badań.

Marta
    Member

Witajcie!
    Mam pytanie: czy na recruitment day oprócz CV mam przynieść jeszcze jakieś dokumenty? Czy zdjęcie sylwetki również mam im dostarczyć?
    Dzięki z góry za odpowiedź!

Gordon
    Member

Był ktoś ostatnio na rekrutacji w Ryanair ? Jest szansa na Polską bazę ? Jak wygląda kwestia zarobków w Polskich bazach ?

Zuzanna
    Member

Podpinam się pod pytanie Gordona, ktoś coś? 🙂

Aleksandra
    Member

https://www.pracuj.pl/praca/steward-stewardessa-dolnoslaskie,oferta,4893986

Ktoś się wybiera na któryś z dni otwartych?

Raav
    Member

W Gdańsku, jeśli spłaca sie kurs, można nawet zarobić 200-400€ po podatkach.

Gordon
    Member

Dzięki Raav za odpowiedź

200-400 Euro to śmiesznie małe pieniądze dziwię się że mają jakichkolwiek chętnych do pracy.

Raav
    Member

Oczywiście bywają lepsze bazy / lepsze miesiące, ale w drastycznych sytuacjach można dostać 200-400, z czym trzeba się liczyć

Angie
    Member

Hey Wam, dostałam zaproszenie na Dzień Otwarty do Krakowa na 30 listopada, czy ktoś z Was się wybiera? Oprócz tego mam pytanie, jak już się pozytywnie przejdzie całą rekrutację to może się ktoś orientuje, czy istnieje choć cień szansy, że dostanie się bazę w Polsce? Póki co przeprowadzka niestety nie wchodzi u mnie w grę…

Natalia
    Member

Ja się wybieram 🙂 tez chciałabym bazę w PL

Małgorzata
    Member

Byłam na Dniu Otwartym w Gdańsku miesiąc temu, tydzień temu otrzymałam pozytywną odpowiedź i zaproszenie na trening. Nie ma niestety możliwości wyboru bazy.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up