Ryanair

This topic contains 304 replies, has 102 voices, and was last updated by  Gracjan 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 5 posts - 301 through 305 (of 305 total)
  • Author

Natalia
    Member

<cite>@volarecantare napisał(a):</cite>
    Zatrudnienie 2 tys osób z których każdy wnosi 3 tysiące euro do firmy na start to 6 milionów euro czystego zysku 🙂

Wtedy to byłaby w miarę normalna oferta pracy i człowiek by się aż tak nie zastanawiał. No zobaczymy.

Powodzenia i baw się dobrze :). Spotkanie we Wrocławiu z tego co widzę jest dzień wcześniej. Jak możesz daj znać jak było, co powiedzieli, ile było osób itp 🙂

Dam znać 🙂 jestem bardzo ciekawa ile bedzie osób.

<cite>@mabogacka napisał(a):</cite>
    To ja się zgłaszam, że też wybieram się do Wrocławia. Czy ktoś może wcześniej się tam wybiera? Bo ja z Katowic przyjeżdzam i rozważam przyjazd dzień wcześniej.

Ja akurat mieszkam we Wrocławiu. Zaraz Ci wyślę PM 🙂

I mam takie pytanie do tych co rekrutacje maja już za soba- czy na rekrutacji sprawdzają wzrost? Mam 158, czyli (aż ;p) 1cm wiecej i bede zapewne z butach z obcasem ale jestem ciekawa czy w ogole to sprawdzają czy nie.

Katarzyna
    Member

na rekrutacji nie sprawdzają wzrostu ani tatuaży 🙂

xelka
    Member

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie Ryanair.
    Przeszłam rekrutację, jednak mówili, że na odpowiedź mają dwa tygodnie. Czy mogę spodziewać się odpowiedzi odmownej, czy tych których nie zakwalifikowali na kurs nie informują?

Magdalena
    Member

Hej! Mam pytanie o pracę w Ryanair, może ktoś z osób pracujących mógłby się wypowiedzieć:) Czy warunki pracy polepszyły się w ostatnim czasie? Widzę, że znieśli opłatę za szkolenie i mundur, więc warunki zatrudnienia uległy polepszeniu, dlatego zastanawiam się nad aplikacją. Czy to prawda, że baza jest narzucana dopiero po szkoleniu?

Gracjan
    Member

To prawda, że nie płaci się już za uniform, opłatę rejestracyjną oraz szkolenie. Podczas szkolenia płacą bodajże 27 euro dziennie na wyżywienie/zakwaterowanie. Jest pensja podstawowa, która wynosi ok. 650-700 euro plus 6 euro za godzinę nalotu plus bonus za sprzedaż plus bonus za efektywność – bodajże 150 euro miesięcznie, z tymże ostatni jest płacony dwa razy w roku – w październiku i styczniu(prawdopodobnie). Więc ostatecznie latając 70h miesięcznie nie zarobisz więcej niż 1100 euro netto. Ogólnie warunki wyglądają ok, ale pensja jest dużo niższa, szczególnie jeśli lata się więcej niż 70h – w porównaniu do starych kontraktów to się wcale nie opłaca. Ja ogólnie nie polecam tej firmy – atmosfera, organizacja – to wszystko leży. Spróbuj w innych liniach – Small Planet rekrutuje bez przerwy, LOT czy cokolwiek innego.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up