Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 923 total)
  • Author

Honorata
    Member

Dla mnie wchodzi w grę albo Dublin 26 lutego albo właśnie Porto 28 lutego. Jeszcze zastanawiałam się nad Bratysławą, bo w miarę blisko Polski, i koszty utrzymania pewnie niższe… Bo jeśli chodzi o bazy, to nawet mi pasują te podane przy miastach w których będą odbywały sie kursy. Nie chcę tylko trafić do UK.

Mateusz
    Participant

a co z Polską? nie zaproponowali Wam szkolenia w Polsce?? Dziwne…

Honorata
    Member

Zaproponowali, ale z tego co mówili na spotkaniu w Katowicach to we Wrocławiu nie ma już miejsc na kursie. Nie wiem jak z Warszawą. Ale tak czy siak oba kursy zaczynają się w styczniu (17 i 22) wiec dla mnie odpada. Poza tym po kursie w Wawie można aplikować tylko do baz w Niemczech…

Jola
    Member

Obyś nie trafiła do STN, to najgorsza baza. To dziwnie zrobili z tym szkoleniem. Myślałam że każdy może wyszkolić się w pl..

Honorata
    Member

Tak, wiem, słyszałam. Chyba najbardziej jestem zainteresowana Norwegią, Hiszpanią i Belgią, bo na Litwę niestety nie aplikują.

Hej 🙂

Ja również się dostałam i rozważam kurs w Warszawie bądź w rzymie…

ktoś może też rozważa tą opcję ?

Ickarus
    Member

ogarnij się i tak wylądujesz na wyspach w deszczu

ja nie piszę o bazach w tej chwili tylko o miejscach kursu 😉

Honorata
    Member

Ja jednak rezygnuję… rozważyłam wszystkie za i przeciw i postanowiłam aplikować do linii, gdzie nie zbijają kasy na kursantach 😉

przykro .. że rezygnujesz…

Agata
    Member

no to widzę, że nie jestem jedyną osobą która podjęła taką decyzję;)

Ty też ?

Agata
    Member

gdyby pasował mi termin kursu w Polsce to może bym się zdecydowała, a tak, tak samo jak Honorata rozważając wszystkie za i przeciw… chyba pasuję… ale nie zamierzam rezygnować marzeń całkowicie;) po prostu będę próbować w liniach które bardziej dbają o swoich pracowników

Honorata
    Member

Dokładnie tak… Szkoda, bo pewnie tracą przez te koszta wiele fajnych pracowników 😛

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up