Ryanair

This topic contains 922 replies, has 161 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 923 total)
  • Author

newone
    Member

Powiem tak… Jestem po conversion exam i dopiero zaczynam supernumerary flights…, ale … Ryan nie jest zła firmą…. Dalmac i Crewlink + WFI za przeproszeniem ssają pałkię 🙂 i nic sie na to nie poradzi. Pierwszy rok będzie mega ciężki i trzeba się na to nastawić, dlatego że przede wszystkim nie jesteś na kontrakcie z Ryanem ( gdzie masz juz podstawę + bonus from selling) tylko z j.w. wymienionymi firmami i musisz spłacać kurs. Nie trzeba i tu znowu za przeproszeniem srać ogniem, że jest kaszana. Każda linia wymaga indywidualnego wkładu finansowego i jeśli nie w kosztach otwartych to w ukrytych. Taka polityka i wszystko ma swój cel 🙂

Izolda
    Member

Kochani, niestety muszę zgodzić się z przedmówcą. Naprawdę nie jest łatwo… Pracuję dla Ryana prawie rok. Oczywiście, suma sumarum, nigdy nie pożałuję, że zaczęłam, ale było ciężko. Od 1 do 1, nie inaczej.

Victoria
    Member

Izolda, gdzie pracujesz? Jaki kraj?

simo
    Member

mam wrażenie że pewne osoby które tutaj piszą to mają może ledwo 18 lat i widziały samolot z okna swojego mieszkania. Walcie oknami i drzwiami skoro jest tak dobrze. Ja napisałem jak to wygląda na początek. Mając sponsoring w postaci rodziców można iść w ciemno. Chcąc się utrzymać samemu trzeba tam inwestować kupę siana a w rok raczej tego się nie odrobi. Wasz biznes wasza sprawa. Pozdro dla kumatych 😉

na szczęście to wolny kraj i kto chce zapłacić, ten zapłaci.
    poza tym jeśli piszesz że kurs kosztuje 1500€ to znaczy że nie masz pojęcia o tym kursie.

Victoria
    Member

Dokładnie tak. Możesz pisać, ale nie jesteś autorytatywny bo za wiele nie wiesz. Wystarczy prześledzić Twoje posty i od razu da się zauważyć, iż zazwyczaj wypowiadasz się w tonie negatywnym…O czym to świadczy? Odpowiedz sobie sam…

zgadzam się z pozyższym 🙂

newone
    Member

Nic dodać nic ująć 🙂 wszystko na temat.

ilcapitano
    Member

Co Wam powiem to Wam powiem! Nie bójcie, ten pierwszy rok tez nie jest taki zly, i wcale nie od 1 do 1!!!! Duzo sie lata, splaca sie kurs, ale zarobki srednio 1100E(Najwiecej mialem 1600E, najmniej 900E). Wszystko zalezy od Was, jak gospodarujecie kasa. Ja troche zwiedzalem(AGP, ZAZ,LPL, CRL) plus 5 wypadow do Polski. Kupilem troche gadzetow:) Nie jest zle. Tylko trzeba miec glowe na karku. I nie dzownilem do rodzicow po kase!!! Wszystko w waszych rekach i glowach:) Powodzenia! A Ci co tak narzekaja, to zlozcie leaving form i tyle! Badzmy szczerzy co to za praca? Przejsc przez kabine ze zdrapkami czy kartami telefonicznymi, albo zebrac smieci no i oczywiscie serwis. To jest praca? Smiech na sali:) To jest plaza:) Jak by tak taki madrala w zakladach miesnych postal 8h na nogach i ze 20 ton miesa przezucil to by dopiero wiedzial co to jest praca!!! Dobrej nocy:) Trzymam kciuki za Nowych.Enjoy FR:)

Victoria
    Member

ilcapitano jesteś super 🙂 Dużo zależy od naszego nastawienia psychicznego. Wolę tego typu pracę, niż siedzenie przy kasie w Biedronce za minimalną krajową. To jest dopiero harówa…i mozół. Pozdrawiam pracowników osiedlowej Biedronki 🙂

No właśnie, Ryanair jest fajny tylko jak się porównuje z Biedronka czy McDonaldsem. Bo jak się porównuje z jakakolwiek inna linia to już fajny nie jest. I to nie mowie o Emirates, ale choćby o polskich czarterach, czy nawet Easyjecie. Kasa w Easyjecie co najmniej o parę set funtów na miesiąc lepsza, za kurs płacą i hotel opłacają. Wiec dobra rada, to najpierw popróbujcie WSZĘDZIE gdzie się da, Easyjet, Jet2, czartery, a później, jeśli się nie uda, to się w to pchajcie. Chyba jak ktoś ma 18-19 lat i zero doświadczenia zawodowego, to jak najbardziej polecam. (pracowałamm w Ryanairze, więc piszę z doświadczenia)

Victoria
    Member

Hejka, jeżeli zaczynam pracę 31 marca to jest szansa, że dostanę wypłatę za ten dzień już 10 kwietnia? No i czy dostanę ewentualnie pierwszą transzę new joiner allowance? Obiecują przy pierwszej wypłacie. Help…please 🙂

ilcapitano
    Member

Wydaje mi sie ze tak, ja zaczelem 26 marca i dostalem za te pare dni plus NJA. Btw w jakiej jestes bazie?

Victoria
    Member

Byłoby super 🙂 Chociaż to tylko jeden dzień miesiąca. Byłabym w stanie spokojnie utrzymać się do następnej wypłaty…

Michał
    Member

Ryan rekrutuje jeszcze czy juz nie ?

The topic ‘Ryanair’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up